Eski Beşiktaşlı Ersan Adem Gülüm'ün Kırılan Kaburgaları Akciğerini Deldi

Avustralya Ligi ekiplerinden Adelaide United forması giyen eski Beşiktaşlı Ersan Adem Gülüm, oynadığı maçta yaşadığı sakatlık nedeniyle hastanelik oldu.

Avustralya'dan Ersan Gülüm için kötü haber geldi... CNN'in haberine göre Avustralya Ligi takımlarından Adelaide United forması giyen Ersan Gülm, Melbourne City ile oynadıkları maçta ciddi bir şekilde sakatlık geçirdi.

KABURGALARI KIRILDI, AKCİĞERİNİ DELDİ

Bir pozisyonda kafa topuna çıkan Ersan, Carl Valeri ile çarpıştı ve bir anda yer kaldı. Yerden kalkamayan ve göğsünü tutan Ersan Gülüm'e doktorlar müdahale etti ve oyuna devam edemedi. Hastaneye kaldırılan Ersan Gülüm'ün kaburgalarının kırıldığı öğrenildi. Kulüp doktoru yaptığı açıklamada Ersan'ın kırılan kaburgalarının akciğerlerini deldiğini ve oyuncunun ciddi bir sakatlık yaşadığını söyledi.

UZUN SÜRE SAHALARDAN UZAK KALACAK

Acil serviste 2 gün geçiren Ersan Gülüm'ün durumu ciddi olduğu için oyuncu gözetim altında tutulmaya devam edildi. Yapılan açıklamada Ersan Gülüm'ün uzun süre sahalardan uzak kalacağı belirtildi. Ersan'ın Wakefield Hastanesi'nde yatmaya devam ettiği ve tedavisinin sürdüğü bildirildi. Solunum konusunda sıkıntı yaşayan Ersan'ın şu anda öyle bir sorunu olmadığı belirtildi.