Erzincan: Amatör Küme Maçında Kornerden Hattrıck

Erzincan 1. Amatör Küme'de Mücadele Eden Polisgücüspor'un Başarılı Futbolcusu Samet Kaşmer, Bir Maçta Kornerden 3 Gol Atarak Erişilmesi Güç Bir Başarıya İmza Attı.

Erzincan: Amatör Küme Maçında Kornerden Hattrıck

Erzincan 1. Amatör Küme'de mücadele eden Polisgücüspor'un başarılı futbolcusu Samet Kaşmer, bir maçta kornerden 3 gol atarak erişilmesi güç bir başarıya imza attı.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Terzibaba Futbol Sahaları'nda, Polisgücüspor ile Kavakyoluspor arasında oynanan maçta forma giyen 19 yaşındaki Samet Kaşmer, takımının kazandığı 3 kornerde topu doğrudan kaleye göndererek ağlarla buluşturdu. Kavakyoluspor'u 7-1 yendikleri karşılaşmada 13, 21 ve 55. dakikalarda kornerden attığı 3 golle hattrick yapan ve 2 golün de pasını veren Samet Kaşmer, karşılaşmayı izleyenlerden büyük alkış aldı.

Polisgücüspor Teknik Sorumlusu Necati Atıcı, Samet'in büyük bir yetenek olduğunu belirterek, "Samet'in yüksek top tekniği ve oyun mantığının, her ligde futbol oynamak için yeterli olduğunu düşünüyorum. Biraz da mücadele gücünü artırırsa daha iyi yerlere gelebileceğini umut edilyorum" diye konuştu.

Kornerden attığı gollerle dikkat çeken Samet Kaşmer de, bu tip gollerinin ilerleyen haftalarda da devam edeceğine inandığını söyledi.