Ersun Yanal ve Aykut Demir Alacaklarını Peşin İstiyor

Trabzonspor eski teknik direktörü Ersun Yanal, 10 milyon TL'lik tazminatını peşin istedi, "Yapılandırma yapmayacağım. Bu parayı bana ödemek zorundasınız." dedi.

Trabzonspor'da kesinleşmiş mahkeme cezalarını ödemek için son gün bugün.... Ancak Ağaoğlu ve ekibinin işi oldukça zor.

Taksitletlendirme talebine olumsuz yanıt veren Özer Hurmacı'nın 5 milyon 351 bin TL'lik alacağını önceki gün tek seferde ödemek zorunda kalan yönetim, faizlerle birlikte 9 milyon TL'lik alacağı bulunan Aykut Demir ve 10 milyon TL'lik tazminatı olan Ersun Yanal'dan da olumsuz yanıt aldı. İki ismin de "Yapılandırma yapmayacağım. Son güne kadar bana bu parayı ödemek zorundasınız" dediği öğrenildi.

YABANCILAR "FEDA" DEDİ

Bu cevap karşısında büyük şok yaşayan Trabzonsporlu yetkililer, iki isme toplamda ödenecek 19 milyon TL için harekete geçti. Karadeniz ekibinin, bu rakamı bugün içerisinde iki ismin hesabına yatırması bekleniyor.

Bordo-Mavili futbolseverler ise yabancı futbolcular fedakarlık yaparken, Türk isimlerin bu taksitlendirmeyi bile kabul etmemesine büyük tepki gösteriyor.

Kaynak: Skorer

YORUMLAR (31)

  • VATANDAŞ DEĞİL ALUCRALI:
    ben doğuştan trabzonluyum, hani derlerya damarımı kessen bordo mavi akar kanım diye, işte o cinsten. Ersun Yanalı bitim kadar sevmem, ama adam haklı. bir kuruş bırakırsa adam değil. Onu hoca diye takımın başına getirenler ödesinler o parayı. kimse kusura bakmasın ersun hoca haklı. . . .
  • ADAM:
    Kulüpler imzayı artırırken düşünsün adamların ne günahı var eşşek gibi paralarını ödeyecekler
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.