Son dakika! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, EKK'nın ilk toplantısına başkanlık edecek - Haberler
Haberi Paylaş

Son dakika! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, EKK'nın ilk toplantısına başkanlık edecek

Demirören Haber Ajansı - Ekonomi
 - Güncelleme:
Son dakika! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, EKK'nın ilk toplantısına başkanlık edecek

Son dakika haberine göre CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nun (EKK) ilk toplantısına başkanlık edecek.

CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nun (EKK) ilk toplantısına başkanlık edecek.

Ekonomi Koordinasyon Kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirecek. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 10.00'da gerçekleçecek toplantıya, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlık edecek. Toplantıya ayrıca, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel ve ilgili kurumların yetkilileri katılacak.Toplantıda, Türkiye ekonomisindeki gelişmeler, küresel ekonomik görünüm, ekonomi reformları kapsamında gelinen aşama ile 2022- 2024 dönemine ilişkin sürdürülmekte olan 'Orta Vadeli Program'ın hazırlık çalışmaları değerlendirilecek.


Demirören Haber Ajansı / Ekonomi

Ekonomi, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title