Haberler

Ahmetli Belediyesi çalışanlarının maaşına yüzde 47 zam yapıldı

Abone Ol

Ahmetli Belediyesi iştiraki olan AHBEL A.Ş. ile Hizmet İş Sendikası arasında imzalanan mevcut toplu iş sözleşmesine ek olarak hazırlanan protokolle çalışanların maaşına yüzde 47 oranında artış yapıldı.

Ahmetli Belediyesi iştiraki olan AHBEL A.Ş. ile Hizmet İş Sendikası arasında imzalanan mevcut toplu iş sözleşmesine ek olarak hazırlanan protokolle çalışanların maaşına yüzde 47 oranında artış yapıldı.

Hizmet İş Sendikası Manisa 1 No'lu Şubesi ile Ahmetli Belediyesi arasındaki mevcut toplu iş sözleşmesine ilişkin ek protokol imzalandı. Protokol çerçevesinde AHBEL A.Ş. bünyesinde çalışan personelin maaşına yüzde 47 oranında artış yapıldı. Başkanlık makamında gerçekleştirilen protokol töreninde konuşan Hizmet İş Sendikası Manisa 1 No'lu Şube Başkanı Okan Polat, "Ekonomide yaşanan gelişmeler de dikkate alınarak, insana yakışır bir yaşam düzeyini sağlayacak şekilde üyelerimizin ücret ve sosyal haklarında iyileştirmesi yönelik yapmış olduğumuz görüşmelerde belediye başkanımızın da destekleriyle toplu iş sözleşmemizi imzaladık. Belediye başkanımıza desteklerinde dolayı teşekkür esiyorum" dedi.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan ise imzalanan sözleşme gereği maaş zammının hayırlı olmasını dileyerek, "Personelimizin hayat standardına takviye edecek en iyi rakamı vermeye çalıştık. Biraz beklememizin sebebi, bütçemizin verebileceği iyi rakamı vermekti. İnşallah bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra en iyi şekilde bu şehre hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizler mutlu olunca bizlerde mutlu oluyoruz. Bizler sizlerden memnunuz. Allah hepinizden razı olsun. Güzel günlerde güle güle harcayın İnşallah" dedi. - MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Hizmet İş Sendikası Ahmetli Manisa Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Beşiktaş - Club Brugge maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Beşiktaş - Club Brugge kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! 30 Kasım Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Fenerbahçe - Nordsjaelland maçı CANLI izle! Fenerbahçe - Nordsjaelland maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? Kayserispor puan silme cezası mı aldı, kaç puanı silinecek? Kayserispor neden ceza aldı? Valorant çöktü mü? Valorant sorun mu var? 30 Kasım
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title