Son Dakika: Şans Topu sonuçları belli oldu! 27 Ekim Çarşamba Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu kazanan numaralar neler? - Haberler
Haberi Paylaş

Son Dakika: Şans Topu sonuçları belli oldu! 27 Ekim Çarşamba Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu kazanan numaralar neler?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Son Dakika: Şans Topu sonuçları belli oldu! 27 Ekim Çarşamba Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu kazanan numaralar neler?

27 Ekim Çarşamba Şans Topu sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 27 Ekim Milli Piyango Online Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Şans Topu kuralları neler? Şans Topu ikramiyesi ne kadar, devretti mi? Şans Topu çekilişi canlı izle! 27 Ekim Şans Topu hangi numaralar kazandırdı? İşte tüm sonuçlar...

Şans Topu için araştırmalar devam ediyor. 27 Ekim Şans Topu çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 27 Ekim 2021 Şans Topu sonuçları canlı takip sayfası! 27 Ekim Milli Piyango Online Şans Topu sonuçları açıklandı! Yenilenen Şans Topu kuralları neler? Şans Topu ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 27 Ekim Şans Topu sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

27 EKİM ŞANS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI!

27 Eylül Şans Topu sonuçları açıklandı.

27 Ekim Kazanan numaralar;

1-2-8-18-19 ve joker 14'tür.

Şans Topu sonuçları! 27 Ekim Çarşamba Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu kazanan numaralar neler?


ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu, Milli Piyango İdaresi tarafından 14.06.2001 tarihinden itibaren oynatılmaya başlayan bir oyundur. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır.

İlk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oynanan bir oyundur. Şans Topunun çekiliş günü Çarşamba akşamı saat 21.15-21.20 aralığındadır.

Noter huzurunda yapılan çekilişler mpi.gov.tr sitesinde canlı yayında gerçekleştirilir. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Çekiliş tamamlanmasından sonra şans topunun ilgili hafta sonuçları Milli Piyango resmi sitesi üzerinden yayınlanıyor. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

5+1'i tutturan talihli ya da talihliler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanıyorlar.

Sonrasında sırasıyla 5 bilenler, 4+1 bilenler, 4, 3+1, 3, 2+1 ve 1+1 bilenler de küçük miktarlarda da olsa ikramiye almaya hak kazanıyorlar. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz. Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Şans Topu oyununda (1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenler ikramiyelerini Loto bayilerinden, (4+1) ve (5) bilenler Loto bayileri veya Milli Piyango Şubelerinden alabilirler. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Ancak (5+1) bilenler ise Milli Piyango genel müdürlüğünden alabilirler. Kazanılan ikramiyeler 1 yıl süre ile ödenir.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title