Efes Pilsen Cup 6'da Şampiyon Werder Bremen Oldu

Antalya'da Düzenlenen Efes Pilsen Cup 6 Turnuvası'nın Finalinde Hollanda'nın Feyenoord Takımını 2-1 Mağlup Eden Almanya'nın Werder Bremen Takımı Şampiyon Oldu.

Efes Pilsen Cup 6'da Şampiyon Werder Bremen Oldu

Antalya'da düzenlenen Efes Pilsen Cup 6 Turnuvası'nın finalinde Hollanda'nın Feyenoord takımını 2-1 mağlup eden Almanya'nın Werder Bremen takımı şampiyon oldu.

Karşılaşmanın ardından turnuvanın şampiyonu Werder Bremen'e kupasını Antalya Vali Yardımcısı Fazlı Akgün verdi. Turnuvada ikinciliği kazanan Feyenoord ise, kupasını Saran Media Spor Programları Direktörü Selim Usta'dan aldı. Turnuvada ayrıca Feyenoord'un tecrübeli futbolcusu Van Hooijdonk, Galatasaray'a attığı golle turnuvanın en güzel golü ödülünü kazandı.

Kupa töreninin ardından bir açıklama yapan Werder Bremen'in milli futbolcusu Borowski, Feyenoord karşısında kalitelerini ortaya koyarak çok iyi bir futbol ortaya koyduklarını belirterek, özel bir turnuva da olsa şampiyon oldukları için mutlu olduklarını söyledi. Borowski, ligin ikinci yarısında ilk yarıdaki yerlerini koruyarak, şampiyonluğuna ulaşmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Öte yandan şampiyon Werder Bremen'e 50 bin dolarlık ödül çekini Efes Pilsen Satış Direktörü Ertan Süceloğlu verdi.

(EKO-İY-RO-S)