Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel’den Turizm Sektöründe Dev İşbirliği

Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel’den Turizm Sektöründe Dev İşbirliği

Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel, POYD'un 2011 Yılı Ana Sponsoru Olduğunu Açıkladı.

Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel’den Turizm Sektöründe Dev İşbirliği

Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği'nin (POYD) 2011 yılı ana sponsoru oldu. İşbirliği kapsamında Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel, turizm sektöründe önemli bir dernek olan POYD ile ortak çalışmalara imza atmayı ve bu alanda etkinliğini artırmayı hedefliyor.
POYD, otelcilik sektöründe profesyonelliği geliştirmek, sektör yöneticileri arasındaki yardımlaşma ve iletişimi kuvvetlendirmek amacıyla 1992 yılında Antalya'da kuruldu. Otel yöneticilerinin katılım ve desteği ile her gün güçlenen dernek, özgün otelcilik ve turizm araştırmaları ile ülkemizin bilgi üretimine katkıda bulunmayı amaçlıyor. POYD'un 177 asıl, 21 aday, 7 onur ve 30 öğrenci olmak üzere toplam 235 üyesi bulunuyor.

POYD'un üyelerine yönelik olarak her ay düzenlediği etkinlikte Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel ile gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşması duyuruldu. 2011 yılı boyunca sürecek olan sponsorluk çerçevesinde Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel POYD'un tüm etkinliklerini ve çalışmalarını destekleyecek. Bu yolla turizm sektöründe daha etkin şekilde var olmayı hedefleyen Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel, otel ve turistik tesislerde oluşan talep ve beklentilere de daha hızlı yanıt vermeyi amaçlıyor.

Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel EDK (Ev dışı Kullanım) Pazarlama Yöneticisi Pelin Özbilgin, Eczacıbaşı Topluluğu Tüketim Ürünleri Grubu'nda faaliyet gösteren İpek Kağıt ve Eczacıbaşı Girişim'in ev dışı temizlik ürünleri pazarındaki markaları Lotus Professional, Marathon, Maratem Profesyonel ve Tana Professional'ın pazarlama ve satış faaliyetlerinin 2011 yılı başında tek bir çatı altında toplandığını söyledi. Bu oluşuma yeni işbirlikleriyle dinamizm kattıklarını belirten Pelin Özbilgin, sözlerini şöyle sürdürdü: "Eczacıbaşı Girişim Endüstriyel olarak turizm sektörünün profesyonel temizlik ve hijyen gereksinimlerine tek bir elden çözümler sunuyoruz. Profesyonel Temizlik Kağıdı Ürünleri, Profesyonel Kimyasal Hijyen Ürünleri, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, Teknik Servis ile Ekipmanlar olmak üzere müşterilerimize dört ayrı grupta hizmet veriyoruz. POYD ile işbirliğimiz turizm sektörünü daha yakından analiz edip değerlendirmemize katkı sağlayacak. Öte yandan derneğin tüm çalışmalarını destekleyeceğiz ve bir yıl boyunca POYD ile turizm sektöründe yeni bir sinerji yaratacağız."