Durağan Haberleri

Durağan haber, Durağan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Durağan - 29.07.2020
Küresel piyasalar Fed'e odaklandı
Bugün Fed kararları öncesi Asya piyasalarında karışık bir seyir izleniyor. Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings'in, Çin'in kredi notunu "A+" ve not görünümünü "durağan" olarak teyit etmesi sonrası kapanışa yakın Şanghay bileşik endeksi yüzde 1,5 ve Güney Kore'de Kospi endeksi yüzde 0,2 değer kazanırken, Japonya'da Nikkei 225 endeksi yüzde 1,2 değer kaybetti.
Durağan - 28.07.2020
Fitch, Çin'in kredi notunu teyit etti
Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Çin'in kredi notunu "A+" ve not görünümünü "durağan" olarak teyit etti.
Durağan - 28.07.2020
Libya Ulusal Petrol Kurumundan petrol gelirlerinde "sert düşüş" açıklaması
"Yasa dışı petrol ablukasının ulusal ekonomiye yıkıcı etkileri olduğuna ve Libyalıların yaşam standartlarına zarar verdiğine" işaret eden Sanallah, şunları kaydetti: "Rezervlerimiz kalıcı hasara maruz kalıyor. Durağan haldeki akışkan maddeler boru hatlarını aşındırıyor ve bu da bize devasa onarım maliyeti çıkaracak.
Durağan - 27.07.2020
BIST100 yüzde 0.63 artışla başladı, dolar 6.84 lirada
Endeks değerlerinden sıfır atılarak daha sade bir gösterge ifadesine geçilecek. Bu değişimle birlikte, Borsa İstanbul'da 100 bin puan ile ifade edilen endeks değerleri bundan sonra 1,000 puanlık endeks değerleri olarak ifade edilecek; ancak, "şirketlerin değeri, fiyatı, arkasındaki güç ve emek değişmeyecek." Kredi derecelendirme şirketi S&P Global Ratings, Türkiye'nin B+ olan kredi notunu teyit etti, görünümü "durağan" olarak belirledi.
Durağan - 27.07.2020
Dolar 6.84 lira, euro 8.01 lira, sterlin 8.78 lirada
Kredi derecelendirme şirketi S&P Global Ratings, Türkiye'nin B+ olan kredi notunu teyit etti, görünümü "durağan" olarak belirledi.
Durağan - 25.07.2020
S&P Türkiye'nin kredi notunu teyit etti
Türkiye'nin kısa vadeli döviz ve yerel para birimi cinsinden kredi notunun da "B" olarak teyit edildiğinin belirtildiği açıklamada, ülkenin kredi notu görünümünün ise "durağan" olduğu kaydedildi.
Durağan - 17.07.2020
İtalya'da mafya, AB'den gelecek kurtarma fonlarına göz dikti
Kovid-19 salgınından önce durağan seyreden İtalya ekonomisinin pandemi nedeniyle ciddi oranda küçüleceği tahminleri yapılırken, ülkedeki mafya yapılanmalarının özellikle uyuşturucu kaçakçılığından elde ettikleri gelirlerle, zor durumdaki otel, restoran gibi işletmeleri satın almaya çalıştıkları daha önce basına yansımıştı.
Durağan - 17.07.2020
Boyabat'ta Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisi yapımı
Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, tesis hakkında bilgi vererek, 6 milyon liraya mal olacak tesisinin hayata geçmesiyle Boyabat'ın yanı sıra Durağan ve Saraydüzü ilçelerinde toplanan çöplerin buraya getirilerek geri dönüşümünün sağlanacağını söyledi.
Durağan - 05.07.2020
Fitch, Coca Cola İçecek'in kredi notunu "yatırım yapılabilir" seviyeye yükseltti
Coca-Cola İçecek'ten yapılan açıklamaya göre, Fitch, Coca-Cola İçecek'in kredi notunu BB'den BBB-'ye yükseltti ve kredi notlarının görünümünü ise "durağan" olarak değerlendirdi.
Durağan - 29.06.2020
S&P Çin'in kredi notunu teyit etti
Çin'in kredi not görünümünün "durağan" olduğuna işaret edilen açıklamada, ülkenin önümüzdeki birkaç yıl içinde diğer orta gelirli ekonomilerin üzerinde büyüme performansı sergileyeceği ifade edildi.
Durağan - 24.06.2020
Son dakika haberi | Moody's : İspanya'nın kamu finansmanını düzeltmesi zaman alacak
Kredi derecelendirme kuruluşundan yapılan açıklamada, "Baa1" kredi notu ve "durağan" kredi notu görünümü ile değerlendirilen İspanyol ekonomisinin bu yılın ikinci yarısından itibaren büyümeye başlamasının beklendiği bildirildi.
Durağan - 17.06.2020
Son dakika haberi... Sağlık Bakanı Koca: "Günlük yeni vaka sayımızda dün, bir önceki güne göre 125 azalma olmuştu.
Sağlık Bakanı Koca: "Günlük yeni vaka sayımızda dün, bir önceki güne göre 125 azalma olmuştu. Bugün durum durağan.
Durağan - 11.06.2020
Bilim insanları 15 trilyon atomu birbirine bağladı
"Livescience.com" internet sitesinde yer alan habere göre, İspanya'daki Foton Bilimi Enstitüsünden (ICFO) araştırmacılar, deney için küçük bir cam tüp içinde buharlaştırılmış rubidiyum ile durağan haldeki nitrojeni 177 dereceye kadar ısıttı.
Durağan - 11.06.2020
Kara yollarında durum
Durağan-Vezirköprü yolunun 1-13.
Durağan - 06.06.2020
Moody's Türkiye'nin kredi notu ve görünümüne ilişkin güncelleme yapmadı
Üç büyük kredi derecelendirme kuruluşu arasında yer alan Fitch Ratings, 22 Şubat'ta Türkiye'nin kredi notunu "BB-" ve görünümünü "durağan" olarak teyit etmişti.
Durağan - 04.06.2020
Son Dakika: TİM Sektörler Konseyi Üyesi Çetinkaya: "Petroldeki artış küresel toparlanmanın sinyali"
Pandemi nedeniyle yılın ilk 4 ayını durağan geçiren küresel ekonomide kademeli toparlanma sürecine girildiğini belirten Çetinkaya, şunları kaydetti: "Kovid-19 salgınının ekonomi üzerindeki etkilerinin azalmaya başladığı mayıs ayında petrol fiyatlarında gördüğümüz artış ulaştırma endeksine yansımış gözüküyor.
title