Dental Cerrahi İçin Çözüm Üretiyorlar

Dental Cerrahi İçin Çözüm Üretiyorlar

Sponsorlu içerik
08.05.2019 17:52 | Son Güncelleme: 08.05.2019 17:52

İstanbul Beylikdüzü merkezli Gökmen Dental firması, dental sektöründe Türkiye'nin her bölgesine çalışarak hizmetlerine devam etmektedir.

"TÜRKİYE"NİN HEMEN HEMEN HER BÖLGESİNDE ÇALIŞIYORUZ."

Gökmen Dental Firması genel yöneticisi Ferhat Gökmen "Türkiye'nin hemen hemen her bölgesine çalışıyoruz. İstanbul merkezliyiz. Kendi perakende ekibimizin hizmet sunduğu alan avrupa yakası ağırlıklı olarak. Ama bize talepte bulunan anadolu yakasında veya çeşitli illerde olan müşterilerimize de gerekli yerlerde vermiş olduğumuz bayilikler aracılığı ile de hizmet vermekteyiz." diye konuştu.

"DİŞ HEKİMLİĞİNDE OLMAZSA OLMAZ DÖRT KALEM ÜRÜNÜMÜZ VAR."

Ferhat Gökmen "Diş hekimliğine olmazsa olmaz dört kalem ürünümüz vardır. Enfeksiyonu kontrol edebilmek adına gerekli yardımcı personel diş hekimini koruyan 4 ürünümüz var. Bu ürünleri direkt olarak alıp talimatlara uygun yönlendirmezseniz doğru sonuç alamazsınız. Bir felsefe vardır. Öldürmeyen şey beni güçlendirir. Bakteriler ve virüsler bizim gibi canlılar. Doğru ürünle doğru noktada müdahale etmediğimizde daha güçlü hale gelebiliyorlar ve oldukları yerde de üremeye devam ediyorlar." ifadelerini kullandı.

Dental Cerrahi İçin Çözüm Üretiyorlar
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title