Deniz Oral Haberleri

Deniz Oral haber, Deniz Oral son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Oral - 28.12.2015
Ertuğrul 1890"A İzleyici İlgisi
Box Office Türkiye'den derlenen bilgilere göre, 1890 yılında Japon sularında batan Osmanlı fırkateyni Ertuğrul'un hazin hikayesi ile 1985'te 215 Japon vatandaşının İran-Irak savaşından kurtarılmasının çarpıcı öyküsünü kurgusal bir senaryoyla anlatan filmin üç günlük hasılatı 1 milyon 97 bin liraya ulaştı.  Oyuncu kadrosunda, Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün ve Alper Düzen ile Japon sinemasından Seiyo Uchino, Shioli Kutsuna, Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano, Yukiyoshi Ozawa'nın yer aldığı film 5 Aralık'ta Japonya'da gösterime girdi.
Deniz Oral - 26.12.2015
Ertuğrul 1890 Sinemaseverlerle Buluştu
Filmin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor; Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün, Alper Düzen ile Japon sinemasının tanınmış oyuncularından Seiyo Uchino ve Shioli Kutsuna ile Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano, Yukiyoshi Ozawa.
Deniz Oral - 25.12.2015
Ertuğrul 1890" Filminin Galası Yapıldı
Galaya, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, MHP İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu'nun yanı sıra sinema ve sanat dünyasından pek çok isim katıldı.  "Ertuğrul 1890" Oyuncu kadrosunda, Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün ve Alper Düzen ile Japon sinemasından Seiyo Uchino, Shioli Kutsuna, Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano, Yukiyoshi Ozawa'nın yer aldığı film 5 Aralık'ta Japonya'da gösterime girdi.
Deniz Oral - 24.12.2015
Bu Hafta 9 Film Vizyona Girecek
Filmin oyuncu kadrosunda Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün, Alper Düzen ile Japon sinemasının tanınmış oyuncularından Seiyo Uchino ve Shioli Kutsuna ile Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano ve Yukiyoshi Ozawa yer alıyor.
Deniz Oral - 22.12.2015
Ertuğrul 1890" Filminin Özel Gösterimi Yapıldı
Film hakkında  Film, 1890'da Japon karasularında batan Osmanlı firkateyni Ertuğrul'un hazin hikayesi ile 1985'te 215 Japon vatandaşının Turgut Özal'ın talimatıyla THY tarafından İran-Irak savaşından kurtarılmasını kurgusal bir senaryoyla aktarıyor.  Yapımcılığını Türkiye tarafında Kültür ve Turizm Bakanlığı, Japonya tarafında ise Ertugrul Film Partners yapım ortağı grubunun üstlendiği filmin uygulayıcı yapımcılığını Japonya'da TOEI şirketi, Türkiye'de Böcek Yapım yaptı.  Filmin oyuncu kadrosunda Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün, Alper Düzen ile Japon sinemasının tanınmış oyuncularından Seiyo Uchino ve Shioli Kutsuna ile Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano ve Yukiyoshi Ozawa yer aldı.
Deniz Oral - 22.12.2015
Ertuğrul 1890" 25 Aralık'ta Vizyona Girecek
Film, 1890'da Japon karasularında batan Osmanlı firkateyni Ertuğrul'un hazin hikayesi ile 1985'te 215 Japon vatandaşının Turgut Özal'ın talimatıyla THY tarafından İran-Irak savaşından kurtarılmasını kurgusal bir senaryoyla aktarıyor.  Yapımcılığını Türkiye tarafında Kültür ve Turizm Bakanlığı, Japonya tarafında ise Ertugrul Film Partners yapım ortağı grubunun üstlendiği filmin uygulayıcı yapımcılığını Japonya'da TOEI şirketi, Türkiye'de Böcek Yapım yaptı.  Filmin oyuncu kadrosunda Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün, Alper Düzen ile Japon sinemasının tanınmış oyuncularından Seiyo Uchino ve Shioli Kutsuna ile Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano, Yukiyoshi Ozawa yer aldı.
Deniz Oral - 22.12.2015
"Ertuğrul 1890" 25 Aralık'ta Sinemalarda!
Yapımcılığını Türkiye tarafında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın, Japonya tarafında ise Ertugrul Film Partners yapım ortağı grubunun üstlendiği "Ertuğrul 1890"ın uygulayıcı yapımcılığını ise; Japonya'da TOEI şirketi, Türkiye'de Böcek Yapım yapıyor. Filmin geniş oyuncu kadrosunda Türkiye'den; Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün, Alper Düzen gibi önemli oyuncular yer alıyor.
Deniz Oral - 2.12.2015
Ertuğrul 1890" Filminin Dünya Prömiyeri Yapıldı
Yönetmen yardımcılığını da Uğur Karaaslan ve Oğuz Uydu'nun üstlendiği filmde rol alan Türk ve Japon oyuncular ise şöyle:   "Alican Yücesoy, Uğur Polat, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Mehmet Özgür, Kenan Ece, Hakkı Haluk Cömert, Erkan Pekbay, Alper Düzen, Cem Cücenoğlu, Mert Aygün, Seiyo Uchino, Shioli Kutsuna, Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshıyukı Nagashıma, Yukiyoshi Ozawa, Ayumı Takano, Takashı Sasano, Shioli Kutsuna.
Deniz Oral - 30.11.2015
Kushimoto" Uçağı Tokyo'da
Yönetmen yardımcılığını da Uğur Karaaslan ve Oğuz Uydu'nun üstlendiği filmde rol alan Türk ve Japon oyuncular ise şöyle:   "Alican Yücesoy, Uğur Polat, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Mehmet Özgür, Kenan Ece, Hakkı Haluk Cömert, Erkan Pekbay, Alper Düzen, Cem Cücenoğlu, Mert Aygün, Seiyo Uchino, Shioli Kutsuna, Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshıyukı Nagashıma, Yukiyoshi Ozawa, Ayumı Takano, Takashı Sasano, Shioli Kutsuna.
Deniz Oral - 26.11.2015
10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"
Çetin Büyükakın'ın uyarladığı, yönetmenliğini Raşit Çelikezer'in yaptığı, yeni tanışan çiftin, evlenmeden önce kurulan hayaller ve evlendikten sonra çiftler arasında yaşananlar mizahi bir dille anlatıldığı 2 perdelik komedi oyununda, Atilla Pekdemir, Ortans Kıvanç, Gökçe Özyol, Yağmur Kaşifoğlu, Deniz Oral ve Şeniz Kurultay, rol aldı.
Deniz Oral - 16.11.2015
Ertuğrul 1890 25 Aralık'ta Vizyona Giriyor
Uygulayıcı yapımcılığını Japonya'da TOEI şirketi, Türkiye'de Böcek Yapım'ın gerçekleştirdiği filmde, Türk oyuncular, Kenan Ece, Alican Yücesoy, Uğur Polat, Mehmet Özgür, Tamer Levent, Melis Babadağ, Murat Serezli, Deniz Oral, Hakkı Haluk Cömert, Cem Cücenoğlu, Erkan Pekbay, Mert Aygün, Alper Düzen ve Japon oyuncular Seiyo Uchino, Shioli Kutsuna, Naoto Takenaka, Yui Natsukawa, Toshiyuki Nagashima, Takashi Sasano, Yukiyoshi Ozawa rol adlı.
Deniz Oral - 28.7.2015
Usta Oyuncu Ayşen Gruda Ayrılsak Da Beraberizde
Başrollerinde Mete Horozoğlu, Algı Eke,Suzan Kardeş,Hatice Aslan, Bülent Şakrak,Deniz Oral,Adem Yılmaz, Seymen Aydın gibi isimlerin yer aldığı Tv8'in sevilen dizisi Ayrılsak da Beraberiz'e bu hafta usta oyuncu Ayşen Gruda konuk oluyor.
Deniz Oral - 10.6.2015
Bu Yılın "Nasreddin Hoca"Sı Hasan Kaçan Oldu
Hasan Kaçan, bu yıl da temsili "Nasreddin Hoca"lığı üstlenecek olmasının kendisi için büyük bir bahtiyarlık olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Tabii ki Nasreddin Hoca'nın kıssalarını sadece fıkra olarak değerlendirmek, zannımca pek doğru değildir. Nasreddin Hoca'nın küçücük bir kıssası, belki ansiklopediler dolusu mana içerir. Bu kadar büyük ve kıymetli değerimizi gelecek nesillere aktarmak için gayret eden herkese teşekkür ediyorum. Sadece ismini duyduğumuzda hem gülümsediğimiz hem de idrak edemediklerimizi 'nevi şahsına münhasır' ifadesiyle bizi farklı bir tefekkür alemine daldıran, ruhumuza 'kendi mayasını çalan' Nasreddin Hoca'mızın ruhu şad olsun." Akşehir Belediyesi ile Nasreddin Hoca ve Turizm Derneği tarafından düzenlenen Anma ve Mizah Günleri'nde, temsili Nasreddin Hoca görevini daha önce tiyatro sanatçıları merhum Erol Günaydın ve Cenk Koray'ın yanı sıra Levent Kırca, Ferhan Şensoy, Kadir Çöpdemir, Halit Akçatepe, Emin Olcay, Deniz Oral ve Rasim Öztekin gibi ünlü isimler üstlenmişti.
Deniz Oral - 16.4.2015
Bu Hafta 10 Film Vizyona Girecek
"Sebahat & Melahat" Seymen Aydın, Adem Yılmaz, Deniz Oral ile Mehmet Ulusoy'un oynadığı "Sebahat & Melahat" filminin yönetmenliğini Hasan Kalender üstlendi.
Deniz Oral - 15.4.2015
Sebahat ve Melahat" 17 Nisan'da Vizyona Girecek
Yönetmenliğini Hasan Kalender'in üstlendiği filmde, Aydın ve Yılmaz'ın yanı sıra Deniz Oral, Mehmet Ulusoy, Emin Gümüşkaya, Ece Köroğlu, Bahar Başar ve Sabriye Kara rol aldı.
Deniz Oral - 12.4.2015
2014 Altın Haşhaş Ödülleri" Sahiplerini Buldu
Afyonkarahisar'da, bu yıl ilk kez düzenlenen "2014 Altın Haşhaş Ödülleri" sahiplerini buldu.
Deniz Oral - 4.10.2014
Sebahat ve Melahat", 23 Ocak'ta Vizyona Girecek
Aydın ve Yılmaz'ın Karadenizli iki kadın karakteri canlandırdığı filmde, Deniz Oral, Mehmet Ulusoy, Emin Gümüşkaya, Ece Köroğlu, Bahar Başar, Sabriye Kara rol aldı.
Deniz Oral - 23.3.2014
Altın Palmiye Ödülleri Mersin'de Sahiplerini Bulacak
1. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri töreninde sinema, tv, dizi, magazin ve müzik dünyasının devleri de ödüllerini alacak. Türk sinemasının unutulmaz karakterleri Nuri Alço ve Meral Konrat'ın 'Onur Ödülü' alacağı gala gecesinde, ünlü türkücü ve oyuncu Yavuz Bingöl, Ünlü Mankenler Jennifer Şebnem Schaefer, Elif Ece Uzun, tiyatro ve dizi oyuncuları 90'lar dizisindeki Nuri karakteri ile Deniz Oral, Karagül dizisinde Kendal karakteri ile Mesut Akusta, 90'lar dizisinde Mustafa karakteri ile Ümit Erdem ödül alacaklar.
Deniz Oral - 20.3.2014
Mersin'den Fikret Orman'a Yılın Spor Adamı Ödülü
Tertip Komitesi Başkanı ve Elit Ajans Genel Müdürü Nedim Delibaş, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın 'Yılın Spor Adamı' seçildiği organizasyonda Sinema, Kültür, Magazin, Spor ve Basın dünyasından birçok ismin ödül alacağını açıkladı, Delibaş, şöyle dedi: "Memoil ve Sultaşa Oteli ana sponsorluğunda düzenlenen organizasyonumuzu ünlü manken Elif Ece Uzun ve Yunus Emre Yeşil sunacak. Törende Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay Üstün, Beşiktaşlı İbrahim Toraman, Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Gazeteci - Yazar Yavuz Donat, Gazeteci Yazar Hamit İzol, Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şair Yazar Mehmet Çoşkun Deniz, CNN Türk'ten Burak Törün, NTV Haber'den Sonay Dikkaya, TRT'den Kerem Öncel, TRT Gündem Spor'dan Ayşegül İlemin, Vatan Gazetesi'nden Figen Civan, Milliyet Gazetesi'nden Yasemin Akduman Pelosi, İHA'dan Mustafa Karagöl ödül alacak." Türkiye Altın Palmiye Ödülleri töreninde ayrıca Sinema, TV Dizi, Magazin ve Müzik dünyasının devleri de ödüllerini alacak. Türk sinemasının unutulmaz karekterleri Nuri Alço ve Meral Konrat'ın Onur Ödülü alacağı gala gecesinde ünlü Türkücü oyuncu Yavuz Bingöl, Ünlü Mankenler Jennifer Şebnem Schaefer, Elif Ece Uzun, tiyatro ve dizi oyuncuları 90'lar dizisindeki Nuri karakteri ile Deniz Oral ve Mustafa karakteri ile Ümit Erdem, Karagül dizisinde Kendal karakteri ile Mesut Akusta ödül alacaklar.
Deniz Oral - 15.3.2014
İHA'ya Yılın Ajansı Ödülü
1. Türkiye Altın Palmiye ödülleri, 24 Mart pazartesi akşamı sahiplerini bulacak.
Deniz Oral - 25.2.2014
Vezirköprü Hatice Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi Öğrencileri İspanya'ya Gitti
Okul müdürü Uzun ile birlikte  proje koordinatörü İngilizce öğretmeni Rahmi Günindi, beden eğitimi öğretmeni Yusuf Uzun ile öğrenciler Ayşe Sena Emir, Deniz Oral ve Nida Sofu'dan oluşan ekip İspanya'ya gitti.
Deniz Oral - 20.1.2014
Deniz Oral, İş Stresini Eğlenerek Attı
ATV'nin sevilen dizisi Doksanlar'da oynayan Deniz Oral, çalışma stresini eğlenerek attı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deniz Oral Haberleri | Deniz Oral Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Deniz Oral haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Oral kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk-Japon Yapımı Film ERTUĞRUL 1890 Trt 1 Ekranlarında!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 21:54:31. #1.15#
title