Cristiano Ronaldo, ABD'li Kadını Susturmak İçin Şimdiye Kadar 1 Milyon Dolar Harcadı

Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, kendisi hakkında tecavüz iddiasında bulunan ABD'li Kathryn Mayorga'nın susturulması için 1 milyon dolara yakın ödeme yaptı.

ABD'li kadına tecavüz ettiği gerekçesiyle yargılanan Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo, maddi açıdan da sarsılmaya başladı.

Nike'ın 1 milyar dolarlık sponsorluk anlaşmasını tekrar gözden geçirebileceğini açıklamasının ardından imajı zedelenen Ronaldo, Kathryn Mayorga'nın susturulması için 1 milyon dolar harcadı. Ronaldo'nun ödeme yaptığı kişiler arasında doktorlar, adli tıp uzmanları, dedektifler ve avukatlar yer alıyor.

HEDEF RONALDO'YU CEZADAN KURTARMAK

Kurulan ekibin, Ronaldo'yu olası bir müebbet cezadan korumak ve Portekizli futbolcunun zedelenen imajını düzeltmek için çalıştığı belirtiliyor.

YORUMLAR (31)

  • ADAM:
    kim müslümanlara destek çıktıysa ayağını kaydırmaya çalışıyolar. Yanındayız RONALDO!!!
  • TURŞU:
    Ya doğru duracaksın ya da başına gelebilecek herşeye katlanacaksın. Seni ve senin gibileri bu dünya birileri kurtarabilir peki ötede kim kurtaracak? Bir şey yaparken öbür tarafı da düşüneceksin. Allah şerlerden uzak eylesin ümmeti muhammedi.
    HIYAR TURŞUSUNA CEVAP: OLM BU RONALDO, ADAM KATOLIK HIRiSTiYAN LAN, NE O TARAFI BU TARAFI, SÜZME YOBAZ, KARA CAHiL
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.