Çok Sayıda Film Yarışacak

Çok Sayıda Film Yarışacak

Adana'da, 4-11 Haziran'da Düzenlenecek '14. Altın Koza Film Festivali' Kapsamında, Çok Sayıda Film, İzleyiciyle Buluşacak.

Çok Sayıda Film Yarışacak

ADANA'DA, 4-11 HAZİRAN'DA DÜZENLENECEK '14. ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ' KAPSAMINDA, ÇOK SAYIDA FİLM, İZLEYİCİYLE BULUŞACAK.

Festivalin açılışı, 5 Haziran Pazar günü Büyükşehir Belediyesinde yapılacak törenle başlayacak ve 'Sanat Yürüyüşü' yapılacak. 'Usta Oyuncu Töreni' kapsamında Hülya Koçyiğit'e ise 7 Haziran Perşembe günü ödül verilecek.

Festivalde, 'Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak', 'Uçurtmayı Vurmasınlar', 'Sır Çocukları', 'Sürü', 'İki Süper Film Birden', 'Diğerleri', 'Kalimugtong Yolu', 'İlk Aşk', 'Derman', 'Beynelmilel', 'Görünmez Çocuklar', 'Erkekler İşbaşında', 'Hokkabaz', 'Barda', 'Sarı Köpeğin Yuvası', 'Durgun Yaşam', 'Küçük Kıyamet', 'Kurbağalar', 'Cenneti Beklerken', 'Şantör Keman', 'Mavi Gözlü Dev', 'Herhangi Bir Kadın', 'Kader', 'Yalnız Yatmak İstemiyorum', 'Yaratık', 'Polis' ve 'Şellale', 'Sis ve Gece', 'Takva', 'Beynelmilel' adlı filmler gösterilecek.

Kaynak: Gecce