Cengiz Günay Haberleri

Cengiz Günay haber, Cengiz Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Günay - 04.08.2015
Trakya Bölgesi Yerel Kakınma Sinerji Toplantısı Yapıldı
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (Tekirdağ TSO) Başkanı Cengiz Günay, "Trakya bölgesi, Türkiye ekonomisine katma değer yaratan ve istihdam sağlayan bölgelerin başında gelmektedir" dedi.
Cengiz Günay - 29.07.2015
Trakyaka Yönetim Kurulu Toplantısı Edirne'de Yapıldı
Toplantıya, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve ajans personeli katıldı.
Cengiz Günay - 22.07.2015
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret
Ziyarette Kerem'e Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay'da eşlik etti.
Cengiz Günay - 16.06.2015
Trakyaka Yönetim Kurulu Tekirdağ'da Toplandı
Toplantıya Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kırklareli Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Ajans Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.
Cengiz Günay - 22.05.2015
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Toplantıya, Kırklareli Valisi ve TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkanı Esengül Civelek, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ile Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay katıldı.
Cengiz Günay - 15.05.2015
Diyarbakır'da "Mobbing" Eylemi
5 gündür hastane önünde eylemde olduklarını belirten Tabipler Odası Diyarbakır Şube Başkanı Cengiz Günay, talepleri karşılanmadığı takdirde iş bırakma eylemi yapacaklarını söyledi.
Cengiz Günay - 26.04.2015
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Çalıştaya, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.
Cengiz Günay - 24.04.2015
Hannover Dostluk Grubu, Çalışmalarına Başladı
Açıklamada, Büyükşehir Belediyesi Encümen Odası'nda yapılan toplantıya Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi, Diyarbakır Tabipler Odası Başkanı Cengiz Günay, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Sayar, Sarmaşık Derneği Başkanı Şerif Camcı, Selis Kadın Derneği'nden Emek Yazbaşı, Bağlar Kadın Kooperatifi'nden Zelal Cengiz, Ezidi Federasyonu Eş Başkanı Leyla Ferman, Gençlik Değişim Derneği ve Eğitim Sen üyelerinin katıldığı kaydedildi.
Cengiz Günay - 15.04.2015
Kışanak, Kalp Sağlığı İçin Yemek Yaptı
Ziyarette, Kışanak ve Alan'a Tabipler Odası Şube Başkanı Cengiz Günay ile Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Diyarbakır Şubesi Başkanı Ramazan Kaval da eşlik etti.
Cengiz Günay - 13.03.2015
Sağlık Çalışanlarının İş Bırakma Eylemi
"Çalışma şartlarımız daha kötüye gidiyor ve vatandaşın sağlık hakkı her geçen gün gasp ediliyor" diyen Erden, şöyle konuştu: "İnsanca yaşayacak bir ücret diyoruz. Performansı reddediyoruz. Ek ödemeler maaşımıza yansısın ve onurluca bir yaşam için yetecek temel ücret diyoruz. Fiili hizmet için mücadele veriyoruz. Fiili hizmet zammı bizim hakkımızdır ve bunu 'mücadelemizle kazanacağız' diyoruz. Çalışma koşullarımız düzeltilsin. 'Tüm vatandaşlarımıza eşit, ücretsiz, nitelikli ve anadilinde sağlık hizmeti ile sağlık eğitimi' diyoruz. Biz bugün bu talepler için sokaktayız. 'Sağlıkta dönüşüm programını iptal edin' diyoruz. Artık vazgeçin uygulayamıyorsunuz, bunun karşılığı yok iptal edin." DTO Başkanı Cengiz Günay da Selahaddin Eyyübi Devlet Hastanesi'nde görevli Beyin Cerrahi Uzmanı Dr.
Cengiz Günay - 22.01.2015
Emre Kınay'dan Süleymanpaşa Belediyesine Ziyaret
TRAKYAKA yönetim kurulu toplantısı sonrasında, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ile Trakya Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel ve Ajans Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Asyaport Limanı'na giderek, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer'den liman hakkında bilgi aldı.
Cengiz Günay - 05.01.2015
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Tekirdağ'da
Tekirdağ'da Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TSO) ziyaret eden Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay tarafından karşılandı.
Cengiz Günay - 03.01.2015
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Tekirdağ'da
TSO Başkanı Cengiz Günay, Bakan Müezzinoğlu'nu oda binası girişinde karşıladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Günay Haberleri | Cengiz Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Cengiz Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'li Aday Erdiş DTO'yu Ziyaret Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 03:33:52. #1.16#

title