Cem Vakfı Haberleri

Cem Vakfı haber, Cem Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Vakfı - 31.01.2017
Alevi Vakıfları ve İnanç Önderleri Zorunlu Din Müfredatıyla İlgili Taleplerini Açıkladı (2)
Cem Vakfı önderliğinde biraraya gelen Alevi inanç önderleri, Milli Eğitim Bakanlığı'nın hazırlayacağı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi müfredat taslağı ile ilgili önerilerini açıkladı.
Cem Vakfı - 31.01.2017
Alevi Vakıfları ve İnanç Önderleri Zorunlu Din Müfredatıyla İlgili Taleplerini Açıkladı
Cem Vakfı önderliğinde biraraya gelen Alevi inanç önderleri, Milli Eğitim Bakanlığı'nın hazırlayacağı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi müfredat taslağı ile ilgili önerilerini açıkladı.
Cem Vakfı - 31.01.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
Görüntü Dökümü: ------------------------ (Güvenlik Kamerası) -Hırsızların gelişleri -İşyerlerine girişleri -Kaçışları -Kasayı açmaları -Eve girmeleri -Evden çıkmaları -Aracı çalmaları -Genel ve detaylar (Aktüel Görüntüler) -Ele geçirilen uyuşturucular -Silahın görüntüsü -Şüphelilerin adliyeye sevk edilmesi -Genel ve detaylar ======================================= 5- ALEVİ VAKFILARI VE İNANÇ ÖNDERLERİ ZORUNLU DİN DERSİ MÜFREDATIYLA İLGİLİ TALEPLERİNİ AÇIKLADI Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner, "Ülke birliği beraberliği ve barışı sağlamak amacı ile gerek Milli Eğitim Bakanlığı gerekse hükümetten AİHM kararlarını zaman geçirmeden uygulamasını talep ediyoruz" İlahiyatçı-Yazar Mustafa Cemil Kılıç, "Her Alevi'nin hayatında bismillah gibi bismişah'ın da yeri vardır.
Cem Vakfı - 31.01.2017
Alevi Vakfıları ve İnanç Önderleri Zorunlu Din Dersi Müfredatıyla İlgili Taleplerini Açıkladı
Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner,"Ülke birliği beraberliği ve barışı sağlamak amacı ile gerek Milli Eğitim Bakanlığı gerekse hükümetten AİHM kararlarını zaman geçirmeden uygulamasını talep ediyoruz"İlahiyatçı-Yazar Mustafa Cemil Kılıç,"Her Alevi'nin hayatında bismillah gibi bismişah'ın da...
Cem Vakfı - 25.12.2016
Cem Vakfı Babaeski Şubesi Genel Kurulu Yapıldı
Cem Vakfı Babaeski Şubesi'nde Hayati Dağlıoğlu yeniden şube başkanlığına seçildi.
Cem Vakfı - 17.12.2016
Kırklareli'den Kısa Kısa
Cem Vakfı Babaeski Şubesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Yeşilbaş, Babaeski İlçe Emniyet Müdürü Hakan Hatip'e taziye ziyaretinde bulundu.
Cem Vakfı - 13.12.2016
Çedaş'tan Tasarruf Çalışması
Toplantıya ÇEDAŞ Yatırım Direktörü Mustafa Altun, Müşteri Hizmetleri Direktörü Bekir Bulut, Sistem İşletme Müdürü Özgür Alparslan, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Sivas Kent Konseyi Başkanı Serdar İnce, Sivas Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Coşkun Erkmen, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkan Vekili Ali Kılıç, SESOB Genel Sekreteri Hüseyin Özfidan, Sivas Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sadi Aytak, Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Duran Koç, Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Ali Dağ ve Sivas Veteriner Hekimler Odası Başkanı Özcan Karataş katıldı.
Cem Vakfı - 03.12.2016
Sivas Demokrasi Platformu'ndan Yurt Yangını Tepkisi
SİVAS Demokrasi Platformu üyeleri, 29 Kasım'da Adana'nın Aladağ İlçesi'nde bir yurtta çıkan yangında 12 kişinin hayatını kaybetmesine, basın toplantısı yaparak tepki gösterdi. Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) binasında düzenlenen basın toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Adil Keser, Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Ali Dağ ve Sivas Demokrasi Platformu üyeleri katıldı.
Cem Vakfı - 03.12.2016
Dha Yurt Bülteni-7
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) binasında düzenlenen basın toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Adil Keser, Cem Vakfı Sivas Şube Başkanı Ali Dağ ve Sivas Demokrasi Platformu üyeleri katıldı.
Cem Vakfı - 05.11.2016
Haydi gelin Sevgide Buluşalım!
KATILAN DERNEKLER Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde bu yıl 11.'si düzenlenecek "Sevgide Buluşalım"etkinliğine Cem Vakfı, Alevi İslâm Din Hizmetleri Başkanlığı, Gebze İlçesi Cem ve Kültür Evi Yaptırma ve Yaşatma Derneği, Hacı Bektaşi Veli Kültür ve Dayanışma Derneği, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı İzmit, Derince ve Körfez Şubeleri, Anadolu Kültür ve Görgü Derneği Darıca Cem Evi, Derince İmam Hüseyin Cem ve Kültür Evi, Cem Vakfı Kocaeli Şubesi Abdal Musa Cem ve Kültür Evi katılacak.
Cem Vakfı - 04.11.2016
Sesob'un "Birlik Aşuresi"
SESOB'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ticaret ve Sanayi Odası, Cem Vakfı Sivas Şube Başkanlığı, Ticaret Borsası Başkanlığı, Ziraat Odası Başkanlığı, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı ve Hayat Ağacı Derneği tarafından düzenlenecek 13.
Cem Vakfı - 02.11.2016
Dha İstanbul Bülteni - 3
Görüntü Dökümü Salondan detay Konuklardan detay Esra Albayrak konuşması Genel ve Detaylar 02.11.2016 - 14.20 Haber Kodu : 161102082 ======================= 5- CUMHURİYET GAZETESİNE DESTEK ZİYARETLERİ Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner, "Türkiye'nin normale dönmesini istiyoruz.
Cem Vakfı - 01.11.2016
Kocaeli'de "11. Sevgide Buluşalım" Etkinliği
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Cem Vakfı ve Alevi İslam Din Hizmetleri Başkanlığı tarafından "11. Sevgide Buluşalım" etkinliği düzenlenecek.
Cem Vakfı - 27.10.2016
Atamad'dan 'Aynı Toprağın Canlarıyız Biz' Paneli
Ataşehir Malatyalılar Derneği Başkanı Himmet Kaya, 30 Ekim 2016 Pazar günü saat 12.00'de Ataşehir Belediyesi Evlendirme Dairesi Nikah Salonunda düzenleyecekleri panelde 'Alevilik, Aleviliğin İslam'da ki yeri ve Aşura' konularının tartışılacağını belirtti. Panelin Moderatörlüğünü Gazeteci Yazar Cumali Ünaldı'nın yapacağını belirten Kaya, konuşmacı olarak ise CEM Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Eşref Doğan ile İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cem Vakfı Haberleri | Cem Vakfı Haber - Haberler - Sayfa 6 - Cem Vakfı haberleri, son dakika cem vakfı haber ve gelişmeleri burada. Gündem / 4 Mart 2017.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 04:25:24. #1.14#
title