Çayırhan Haberleri

Çayırhan haber, Çayırhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çayırhan - 21.04.2016
Ankara-Nallıhan Yolu Çalışmaları
Öntaş, gazetecilere yaptığı açıklamada Ankara-Ayaş ve Beypazarı arasında ulaşımın sağlandığı karayolunda, Beybazarı-Çayırhan arasında duble yol yapım çalışmalarının tamamlandığını, Çayırhan- Nallıhan arasındaki çalışmaların ise devam ettiğini belirtti.
Çayırhan - 21.04.2016
TBMM Kit Komisyonu
Afşin-Elbistan linyit havzasına termik santral ve maden yatırımı için de Katarlı Qatar Holding, Güney Koreli SK-KOSEB ve Japon MİTSUİ firmalarıyla görüşüldüğü bilgisini veren Alış, Çayırhan havzasında termik santral ve maden yatırımı yapılması için de bağlı ortaklık olarak bir proje şirketi kurulduğunu anlattı.
Çayırhan - 20.04.2016
Eüaş, Çempaş Adıyla Bağlı Ortaklık Kuruyor
Elektrik Üretim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü 'Çayırhan Enerji ve Madencilik Proje Anonim Şirketi (ÇEMPAŞ)' adıyla bağlı ortaklık kurulacak.
Çayırhan - 20.04.2016
Enerjide Acil Kamulaştırma Kararları
Öte yandan, Ankara'nın Çayırhan beldesinde bulunan linyit sahaları için gerekli izin ve onayların alınarak yatırıma hazır hale getirilmesi amacıyla, sermayenin tamamı Elektrik Üretim AŞ (EÜAŞ) Genel Müdürlüğü'ne ait olmak üzere "Çayırhan Enerji ve Madencilik Proje Anonim Şirketi (ÇEMPAŞ)" adıyla bağlı ortaklık kurulması Bakanlar Kurulu tarafından kararlaştırıldı.
Çayırhan - 15.02.2016
Beypazarı'nda Trafik Kazası
Beypazarı'ndan Çayırhan yönüne giden Mehmet Artan'ın kullandığı 06 ZZM 28 plakalı otomobil, Gazipaşa kavşağında yolun karşısına geçmeye çalışan Hasan Karabakkal'a çarptı.
Çayırhan - 07.02.2016
Nallıhan'da Domuz Avı
Davutoğlan ve Çayırhan mahallelerinden bir grup avcı, Davutoğlan'da arazilere ve ekili alanlara zarar veren domuzlar için sürek avı düzenledi.
Çayırhan - 06.02.2016
Nallıhan'da Bayırbucak Türkmenleri'ne Yardım Kampanyası
Nallıhan Belediyesi'nce Çayırhan Mahallesi'nde, Bayırbucak Türkmenleri için yardım kampanyası başlatıldığına değinen Belediye başkan yardımcısı Bayrak, "Bu kampanya vatandaşlarımız tarafından desteklendi ve ilgi gördü.
Çayırhan - 05.01.2016
AK Parti Çayırhan Belde Teşkilatı'ndan Değerlendirme Toplantısı
AK Parti Çayırhan Belde Teşkilatı'nda, değerlendirme toplantısı düzenlendi.
Çayırhan - 25.12.2015
Duble Yol Yapımında Kuş Cenneti Hassasiyeti
Nallıhan ilçesi ile Çayırhan Mahallesi arasında devam eden duble yol çalışmalarında, yolun Davutoğlan Kuş Cenneti'nden geçecek kesimi çitf tünelle aşılacağı bildirildi.
Çayırhan - 23.12.2015
Servis Şoförü Aracında Ölü Bulundu
Alınan bilgiye göre, Çayırhan Çölektepe bölgesinde servis otobüsünün şoförü Necdet Koçak (57), işçileri bıraktıktan sonra mesaisi biten işçileri beklemeye başladı.
Çayırhan - 09.12.2015
Beypazarı'nda Tür Koruma Eylem Planı ve Biyolojik Çeşitlilik İzleme ve Değerlendirme Toplantısı
Toplantıda, Beypazarı Çayırhan yolu üzerinde, koruma altına alınan bitki türlerinden Beypazarı Geveni (Astralagus Beypazaricus) olarak adlandırılan bitki türünün bulunduğu ve daha bir çok bitki türünün koruma altında olduğu belirtildi.
Çayırhan - 13.11.2015
Juliopolis Antik Kenti"Ndeki Kazılar
Nallıhan ilçesine bağlı Çayırhan Mahallesi'nde, Juliopolis Antik Kenti'ndeki kazılar sürüyor.
Çayırhan - 22.10.2015
Milletvekili Ceylan, Yer Altı Ocağında Madencilerle Bir Araya Geldi
AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, seçim çalışmaları kapsamında Nallıhan ilçesi Çayırhan Mahallesi'nde bir maden ocağına inerek işçilerle görüştü.
Çayırhan - 15.10.2015
Genel Seçime Doğru
Bölgeyi çok iyi tanıdığını dile getiren Ceylan, şunları kaydetti: "Ankara Büyükşehir ile yapılacak bir çalışmayla eskiden yapılmış Ankara-İstanbul hızlı tren yolunu, Çayırhan beldesine kadar, banliyö tren seferleri için hayata geçireceğiz.
Çayırhan - 27.07.2015
Ankara'da Maden Ocağında Kaza: 1 Ölü
Nallıhan'da bulunan maden ocağındaki kazada, 1 işçi hayatını kaybetti Edinilen bilgiye göre, Nallıhan ilçesine bağlı Çayırhan beldesinde özel bir firma tarafından işletilen maden ocağında, 24.00-08.00 vardiyasında, E sektörü doğu galerisinde, yer altına malzeme sevkiyatı yapılan monoray işçilerden Macit Yüksel'e (37) çarptı.
Çayırhan - 11.07.2015
Ankara'dan Kısa Kısa
  Nallıhan Belediyesi'nden iftar Nallıhan Belediyesi tarafından Çayırhan'da iftar verildi.
Çayırhan - 06.07.2015
Tarihi Taşhan'da Hatimle Teravih Namazı
Eskiden kervanların konaklayıp istirahat ettikleri yer olarak yapılan Mihal Bey Hanı (Taşhan), Vezirhan, Mahan, Taşhan, Katırhan, Nallıhan, Çayırhan gibi Gölpazarı-Ankara istikametindeki han ve kervansaraylar zinciri içinde bulunuyor.
Çayırhan - 02.07.2015
Çayırhan'da Trafik Kazasında Bir Çocuk Yaralandı
Ankara'nın Nallıhan ilçesine bağlı Çayırhan beldesinde meydana gelen trafik kazasında bir çocuk yaralandı.
Çayırhan - 01.07.2015
Maden Ocağında Dumandan Etkilenen 13 İşçi Hastaneye Kaldırıldı
ANKARA (AA) - Nallıhan ilçesi Çayırhan beldesinde özel sektöre ait maden ocağında dumandan etkilenen 13 işçi hastaneye kaldırıldı.
Çayırhan - 25.05.2015
Nallıhan'da Semt Polikliniği Açılışı
Nallıhan ilçesi Çayırhan mahallesinde semt polikliniği açıldı.
Çayırhan - 19.05.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili adayı Nevzat Ceylan, Beypazarı ve Çayırhan'da seçim çalışmasına katıldı.
Çayırhan - 03.05.2015
Genel Seçime Doğru
Ceylan, Ayaş'tan başlayarak, Nallıhan'a ve ardından Sakarya'ya kadar uzanan tarihi ipekyolunu canlandıracaklarını ifade ederek şunları söyledi: "Halen yapımı devem eden çift yolu bitireceğiz. İstanbul Ankara arası hızlı teren yolu Nallıhan'dan geçiyor. Bunun hayata geçmesi için yoğun çaba veriyoruz. Öte yandan, daha öncesi yapılmış olan Hızlı teren yolu, biliyorsunuz Çayırhan' kadar geliyor.
Çayırhan - 16.04.2015
CHP'li Koç: AKP Adeta Güneşe Bırakılmış Kar Gibi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Ankara’nın iki seçim bölgesinde tüm adaylarının katılımı ile seçim kampanyasına başladı. Haluk Koç ikinci bölgede, Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl de birinci bölgede örgütün ve adayların katılımı ile dış ilçe gezilerine çıktı. Nallıhan, Çayırhan, Beypazarı, Ayaş ve Güdül’e giden Koç, 50 gün boyunca kavga üzerine değil, tüm toplumsal kesimlere yönelik projeleri odak alan bir kampanya yürüteceklerini vurguladı.
Çayırhan - 19.02.2015
Kayalıkta Mahsur Kalan Koyun Kurtarıldı
Nallıhan ilçesinde kayalıklarda mahsur kalan koyun, Çayırhan Mahallesi muhtarının girişimleri sonucu belediye ekiplerince kurtarıldı.
Çayırhan - 09.02.2015
Nallıhan'da Bulunan Juliopolis Antik Kenti İlgi Çekiyor
Çayırhan Mahallesi, Gülşehri bölgesinde bulunan Juliopolis Antik Kenti ve nekropolünde, Anadolu Medeniyetleri Müzesi koordinatörlüğü ve Çayırhan Belediyesinin destekleriyle 4 yıldır sürdürülen kazılarda bugüne kadar 6 değişik tipte 460'ın üzerinde mezar odasına ulaşıldı.
Çayırhan - 06.02.2015
Nallıhan'da Trafik Kazası: 1 Ölü
Beypazarı-Nallıhan karayolunun Çayırhan mahallesi mevkisinde, Celal Erol yönetimindeki 06 BCF 96 plakalı tanker, menfez çukuruna düştü.
Çayırhan - 04.02.2015
Mta Beypazarı'nda Kömür Rezervini Araştırıyor
Edinilen bilgiye göre, Kuyucak, Çantırlı ve Fasıl Mahallesi ile Derbent bölgesinde çeşitli yerlerde sondaj yapıldı. Ekiplerin 3 vardiya sistemindeki çalışmalarının sona ermesiyle, linyit yataklarının rezervi belirlenmiş olacak.  Maden Mühendisi Ömer Bayrak, yaptığı açıklamada, Çayırhan'da termik santralin ülkedeki enerji üretiminin yüzde 3'ünü gerçekleştirdiğini söyleyerek, "Çayırhan karayolunun kuzey bölgesinde, kapsamlı bir şekilde sondaj çalışması yapıldı" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çayırhan Haberleri | Çayırhan Haber - Haberler - Sayfa 9 - Çayırhan haberleri, son dakika çayırhan haber ve gelişmeleri burada. Enerji Bakanı: Şakası Yok! Yatırım Yapılmazsa İstanbul Elektriksiz Kalır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 08:56:37. #1.14#

title