Haberler

Nallıhan Belediyesinin yaptırdığı modern pazar yeri açıldı

Abone Ol

Nallıhan Belediyesinin Çayırhan Mahallesi'nde yaptırdığı kapalı pazar yeri törenle hizmete açıldı.

Nallıhan Belediyesinin Çayırhan Mahallesi'nde yaptırdığı kapalı pazar yeri törenle hizmete açıldı.

Törene Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, AK Parti ve MHP ilçe başkanları, esnaf temsilcileri, pazar esnafı ve davetliler katıldı.

Başkan Öntaş, törende yaptığı konuşmada, Çayırhan Mahallesi'ne modern kapalı pazar yeri kazandırdıklarını söyledi.

Öntaş, "7 bin metrekare kapalı alanı, 2 bin metrekarelik açık alanı, 2 bin metrekarelik otoparkıyla Çayırhan'a yakışanı yaptık. Çayırhan'a ve Çayırhan halkına hayırlı olsun.

Milletvekili Asuman Erdoğan da Ankara'ya ve ilçelerine hizmet vermeyi sürdürdüklerini söyledi.

Erdoğan, "Burada güzel bir hizmetin yapıldığını görüyoruz. Olması gerektiği ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmiş. Ankara'ya, Nallıhan'a Çayırhan'a daha da güzel hizmetler yapılması için desteğimiz sürecek. Nallıhan'a ve Çayırhan'a hayırlı olsun." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Erdoğan ve Öntaş, pazarı dolaşarak esnafa hayırlı işler diledi.

.

Kaynak: AA / Güncel

Milletvekili Çayırhan Nallıhan Ankara Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
title