Çarşaf Altında Aşk - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Çarşaf Altında Aşk

Çarşaf Altında Aşk
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Magazin

Cristiano Ronaldo mavi yolculukta objektiflerden gizlenmek için her türlü önlemi denedi.

Ronaldo'nun objektiflerden gizlenmek için bulduğu yöntem de işe yaramadı

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 5 gündür Rus sevgilisi ile tatil yapan dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo mavi yolculukta bu kez objektiflerden gizlenmek için her türlü önlemi denedi. Issız koyda elinde dürbünle çevreyi gözetledikten sonra sevgilisi Irina Shayk ile yatın üzerine çıkan Ronaldo aldığı önlemleri yeterli bulmayıp üzerlerine bir de çarşaf örttü. Tüm bunlara rağmen dünyaca ünlü futbolcunun sevgilisiyle sıcak anları yine DHA objektifine yakalandı.

Real Madrid'in dünyaca ünlü Portekizli futbolcusu Ronaldo Yalı Beldesi'ndeki Kempinski Barbaros Bay Hotel'den bugün sabah saatlerinde ayrıldı. Ronaldo daha önce DHA objektifine yakalandığı için ilginç önlemler aldı. Ronaldo, otelin su sporları merkezinden Rus sevgilisi 25 yaşındaki İrina Shayk ile birlikte önce küçük bir bota binip hızla ayrıldı ve iki koy ileride kendisini bekleyen Twin Waves isimli yata geçerek otel çevresinde bekleyen gazetecileri atlattı. Ronaldo ardından yatla açıldığı Gökova'da en ücra köşeleri tercih etti. Lüks yat önce Orak Adası'na gitti, ardından Boncuk, Akbük ve Küçük Hurma koylarına yanaştı. Ronaldo sevgilisi Irina Shayk ile bu koylarda denize girip yüzdü. Ranoldo tekneye çıktığında da sık sık eline dürbünü alıp çevreyi gözetledi, pararazi aradı.

45 DERECEDE ÇARŞAF ALTINDA AŞK

Bodrum'a 30 mil uzaklıkdaki teknelerin yanaştığı ve kara ulaşımı olan Büyük Hurma yerine, buraya 2. 5 kilometre uzaklıkta, kara ulaşımı ve tesisi olmayan Küçük Hurma koyunu tercih eden Ronaldo'ye gezdiren Twin Waves yatı, başka tekne bulunmayan koya demirledi. Issız koyda kendisini DHA objektifinin beklediğinden haber siz Ranolda yine denize girdi, ardından yatın üstünde güneşlendi. Ancak Haremhan koyunda sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalanan Ronaldo bu kez tedbiri elden bırakmadı. Rus Sevgilisi ile sarmaş dolaş olan Ranolda üzerlerine bir çarşaf örttü. Çarşaf altında sevgilisine sarılıp öpüşen Ronaldo 45 derece sıcakta, güneş altında zor anlar yaşadı. Birara gazetecileri farkeden Ronaldo yatın kaptanına demir alma talimadı verdi ve yat rotasını Sedir (Kleopatra) Adası'na doğru çevirdi.

RONALDO KOYLARA HAYRAN KALDI

Ronaldo'nun 4 gün içerisinde yaklaşık sekiz ada ve 30'a yakın koy gezdiği ve cennet koylara hayran kaldığı öğrenildi. Ronaldo'nun kaldığı oteldeki bir işadamı aracılığı ile Bodrum'da villa fiyatlarını sorduğu ve ormanlık alan içerisinde bin metrekarelik bir villa bulunduğu takdirde satın alabileceğini söylediği belirtildi. Ranoldo'nun bugün Gökova'da tatilini tamamlayıp yarın öğle saatlerinde Yıldırım Demirören'e ait özel uçakla Bodrum'dan ayrılacağı da öğrenildi.

Çarşaf Altında Aşk

Çarşaf Altında Aşk

Çarşaf Altında Aşk

Çarşaf Altında Aşk

Çarşaf Altında Aşk

Çarşaf Altında Aşk

Çarşaf Altında Aşk

Çarşaf Altında Aşk

Çarşaf Altında Aşk

Çarşaf Altında Aşk

Demirören Haber Ajansı - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title