Caner Erkin'in ardından Ozan Tufan'ın kadro dışı kalmasına Avrupa'ya transferi engel oldu

Caner Erkin'in ardından Ozan Tufan'ın kadro dışı kalmasına Avrupa'ya transferi engel oldu

Haberler.com - Haberler | Spor

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Caner Erkin ile birlikte Ozan Tufan da topun ağzındaydı ancak bu yaz Avrupa'ya satılması planlandığı için sadece kulübeye çekildi.

Caner Erkin, Fenerbahçe'nin Göztepe'ye yenildiği maçın son anlarında oyundan çıktığı sırada kulübeye el kol hareketleriyle tepki gösterdi. Erol Bulut, geçmişte de benzer hareketlerde bulunan tecrübeli oyuncuyu kadro dışı bırakmak istediğini Emre Belözoğlu'na iletti.

Ali Koç da detayları çarşamba günü Samandıra'da öğrenip onay verirken, Belözoğlu son kararı, "Bunu yapmak zorundayız" diyerek Caner'e bildirdi. Ozan topun ağzındaki diğer isimdi, ancak bu yaz Avrupa'ya satılması planlandığı için, değer kaybetmemesi amacıyla sadece kulübeye çekildi.

CANER KADRO DIŞI KALMAYA DEVAM EDECEK

Trabzon maçı kazanılmasaydı daha radikal bir kararla, 7-8 kişilik oyuncu listesine para cezası kesilecekti. Yönetim, Trabzon galibiyeti sonrası Erol hocanın arkasında durduğunu göstermek ve oyunculara gözdağı vermek adına, Caner'i kadro dışı tutmaya devam edecek. Ancak pozitif havanın bozulmaması ve kamuoyunun süreci daha fazla kurcalamaması için, "Kadro dışı" ifadesi yerine, daha yumuşak bir geçiş yapıldığı öğrenildi.

(Fanatik)

Caner Erkin'in ardından Ozan Tufan'ın kadro dışı kalmasına Avrupa'ya transferi engel oldu
Haber Yorumları (11)
A.KURT: CANER CANLA BAŞLA OYNARKEN SEN OYUNDAN ALIRSAN TABİKİ TEPKİ GÖSTERİR. KENDİ BAŞARIZLIĞINI CANER E YÜKLEMEYE KALKIYOR TEKNİK ADAM OZAN GİTSİN ZATEN O KADAR AĞIR KİLOLU FUTBOLCU MU OLUR YAA KOŞAMIYORLAR.
FENEV BETERRR OLSUN İNSAHLLAH: Mesut özil Degil Ronaldoda KadinKöye Gelse NAFiLE SiKEBAHCE HARRAM BAHCEDi ASLA iFLAHH OLMAZ 2011 SAMpiYONU TRABZONSPORDUR
TARIK HOCA: Sendeki ağız bizde yok sadece. Yoksa biz de fulüz
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title