Burcu Çetinkaya, sosyal medya hesabından boşanma yorumlarına isyan etti!

Burcu Çetinkaya, sosyal medya hesabından boşanma yorumlarına isyan etti!

12.06.2019 19:17 | Son Güncelleme: 13.06.2019 00:25

Ralli pilotu Burcu Çetinkaya, 4 yıl önce evlendiği Mehmet Fatih Bucak'tan boşandı. Çetinkaya, sosyal medyadan gelen yorumlara isyan etti.

Tesettüre giren ve geçen aylarda başını açan rallici Burcu Çetinkaya, eşi Mehmet Fatih Bucak'tan boşandı. Ralli pilotu Burcu Çetinkaya, 4 yıl önce Fatih Mehmet Bucak ile evlenerek Şanlıurfa'ya yerleşmişti. Çetinkaya, bugün sosyal medya hesaplarından "Bucak" soyadını çıkardı.

"KADIN BU KADAR İRADESİZ Mİ?"

Boşanma haberinin ardından sosyal medyada " Eşinden ayrılınca başörtüsünü çıkardı" şeklinde yapılan yorumlara sinirlenen Burcu Çetinkaya böyle cevap verdi: Hayatımda hiç kaçmadım. O korkakların işidir. Altı sene önce değil dört sene önce evlendik. Başımı ise 6 sene önce örttüm. Başımı ne örtmemin ne açmamın eşimle ilgisi yok. Kadın bu kadar iradesiz mi ki bu kararları ancak eşiyle alabilir? Kafanız bu mu?

Burcu Çetinkaya, sosyal medya hesabından boşanma yorumlarına isyan etti!
Haber Yorumları (42)
ZAMBADO: ASIRET YAPAR BUNA BIR KIYAK HER YOLUN BIR SONU OLUR OGRENEMEDINMI OGRENIRSIN AMA COK GEC. OLUR GAFASIZ
SELEFİ: İslamda böyle tesettür şekli yok zaten. Müslüman alimler sadece kadın dışarıda elini ve yüzünü açabilir mi açamaz mı diye ihtilaf etmişlerdir. Başka görüş de yok, dileyen ilk tasnif edilen kaynaklara baksın
PARA DEDİĞİN NEDİR Kİ: Neden degersiz bilgilerle halkı oyaliyorsunuz Birakin bu ve benzeri uyduruk gereksiz kisi ve haberleri
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title