Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın: Evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın: Evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum

Haberler.com - Haberler | Spor

Siyah-Beyazlılar'ın Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Cantaş Tolga Işık'ın programında özel hayatına dair çok samimi açıklamalar yaptı. Yalçın, "Ben evlenmek istiyorum, ama o yola bir türlü giremedim. Çocuğum olsun da istiyorum. Ama futbol hayatı bana benzemesin" dedi.

Sergen Yalçın, Haber Global'de Cantaş Tolga Işık'ın programında Beşiktaş'la ilgili sorulan her soruyu net şekilde cevaplarken, özel hayatıyla ilgili yöneltilen soruları da cevapsız bırakmadı.

İşte Yalçın'ın evlilik sözleri:

"HER ŞEYE CEVAP VERİRİM"

"Ben her şeyi açıkça yaptığım için çok konuşuluyorum. Herkes benim yaptıklarımı yapmıştır özel hayatında hep gizlemişlerdir. Ne sorduysanız açıkça cevap veririm.

"O YOLA BİR TÜRLÜ GİREMEDİM"

Evlenmek istiyorum evet. Ama o yola bir türlü giremedim. Evlenmeyi düşünmek ve evlenmek farklı şeyler. E düşünüyorum, bulamıyorum. Bir türlü o yola giremedim. Çocuk da istiyorum. İnşallah futbol hayatı benimkine benzemez."

Haberler.com - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (5)
Arif Kalın:Aaaaa Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Arif Kalın:Bakıyorum herkes bjk düşmanı gibi konuşuyor ama sıra onlarında gelir birgün merak etmeyin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Arif Kalın:Bakıyorum herkes bjk düşmanı gibi konuşuyor ama sıra onlarıda gelir Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title