Beşiktaş'ta Kayserispor Maçı Hazırlıkları

Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de Kayserispor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürdü.

Beşiktaş'ta Kayserispor Maçı Hazırlıkları

Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de Kayserispor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Siyah-beyazlılar, teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde çalıştı. Akşam, ilk yarım saati basına açık olan antrenmana koşuyla başlayan futbolcular, daha sonra bir süre pas çalışması yaptı. Yarı sahada çift kale maçla antrenman sona erdi.

Antrenmana milli futbolcular Rüştü, İbrahim Üzülmez, Tello ve Holosko'nun yanı sıra kasık ağrısı nedeniyle tedavi gören Delgado katılmadı. Gökhan Zan ise takımdan ayrı çalıştı.

Beşiktaş, yarın sabah basına kapalı yapacağı antrenmanla Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, antrenman sırasında basın mensuplarıyla yaptığı sohbet sırasında, gelecek sezon için gidecek ve gelecek fazla oyuncu olmayacağını söyledi.

Denizli, bu konudaki sorular üzerine ''Transferde fazla giden ve gelen olmaz'' derken, gurbetçi oyuncular konusunda ise ''Bu konuda takip ettiğimiz şey, 20 yaş altında olmalarıdır. Şartlar, gerçekleştirmeye götürür mü bilemiyorum. Tespit ettiğimiz oyuncular var. Hepsini izleme şansına sahip değilim, CD'leri geliyor. Tabii bu oyuncuların buraya adaptasyonları kolay değil. Mesela Erkan Zengin İsveç'ten geldi. Bizim çocuğumuz, ama bambaşka bir kültürden geliyor'' diye konuştu.

Denizli, genç oyuncuların (A) takımda şans bulup bulamayacakları sorusuna da, ''(A) takımda oynamanın yaşı yoktur, tamamen yetenekle alakalıdır'' yanıtını verdi.

Kaynak: AA