Serdar Ortaç bin pişman! Beşiktaş'a ettiği hakaretin nedenini telefon mesajına bağladı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Serdar Ortaç bin pişman! Beşiktaş'a ettiği hakaretin nedenini telefon mesajına bağladı

Haberler.com / Ali Gülhan - Haberler | Spor

Serdar Ortaç, Adana Demir'in 3-0 geriye düştüğü ve 3-3 beraberlikle bitirdiği maçın ardından sahne aldığı mekanda Adanalılar'ı kutlarken Beşiktaş'a hakaret etmişti. Gelen tepkiler sonrası ünlü şarkıcı bir video yayınlayarak Beşiktaş camiasından özür diledi. Ortaç paylaşımında, "O gece Adana'da konserde bir seyirci telefonunu gösterdi. Israrla 'Bunu söyle abi' dedi. Ben de öyle dedim. Yani kimin kiminle maç yaptığını bile bilmem. Beşiktaş'tan özür diliyorum" dedi.

Serdar Ortaç, Adana Demirspor beraberliği sonrası Beşiktaş'a yönelik sözlerinden dolayı büyük tepki görmüştü. Ünlü şarkıcı sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Beşiktaş camiasından özür dilerken, "Adana'yı gaza getireyim derken öbür tarafı sinirlendirdim" dedi.

"FUTBOLLA İŞİM YOK"

Ortaç sosyal medyadan paylaştığı videoda "O gece Adana'da konserde bir seyirci telefonunu gösterdi. Israrla 'Bunu söyle abi' dedi. Ben de öyle dedim. Yani kimin kiminle maç yaptığını bile bilmem. Futbolla işim yok. Adana'yı gaza getireyim derken öbür tarafı sinirlendirdim. Beşiktaş'tan özür diliyorum" sözlerine yer verdi.

Serdar Ortaç bin pişman! Beşiktaş'a ettiği hakaretin nedenini telefon mesajına bağladı
Haberler.com - Spor Haberleri
Haberler.com Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (8)
Burçin Yiğit:bu da ha bire bi haltlar yiyip özür diliyor :)
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :Hal ve hareketlerinize dikkat edeceksiniz
Milliyetçi:Ben beşiktaşlı olarak sineye çekiyorum serdarcım ama bir dahakine dikkat et konuşurken şahsa değil camiayı karşına alıyorsun oda hoş olmaz kafan güzelken ne dediğini bilmiyorsun :)
500
title