Bayram Dönüşleri Başladı

Bayram Dönüşleri Başladı

Kurban Bayramı Tatilini Ege ve Akdeniz'de Geçiren Vatandaşlar, Bugünden Dönmeye Başlayınca Topçular Eskihisar Arabalı Vapur İskelesi'nde Yoğunluk Erken Başladı.

Bayram Dönüşleri Başladı

Kurban Bayramı tatilini Ege ve Akdeniz'de geçiren vatandaşlar, bugünden dönmeye başlayınca Topçular Eskihisar Arabalı Vapur İskelesi'nde yoğunluk erken başladı.

Bayram tatilini tamamlayarak evlerine dönmeye başlayan vatandaşlar her yıl yaşanan yoğunluk nedeniyle erken dönmeye başladı. Tatilin yarın sona ermesine rağmen bugünden yola çıkan vatandaşlar, Yalova'nın Topçular Arabalı Vapur İskelesi'nde yine uzun kuyruklar oluştu.

İDO yetkilileri, gerçek yoğunluğun yarın beklendiği iskelede seferlerde aksama yaşanmaması için çalışmalarını sürdürüyor. Araç istif alanında birikimin oluşmaması için Eskihisar'dan gemiler hızla boşaltılarak Topçular yakasındaki araçlar gemilere alınıyor. Yoğunluğun bugün geç saatlere kadar sürmesini beklediklerini söyleyen yetkililer, vatandaşların en kısa sürede evlerine ulaştırılması için gereken her şeyin yapıldığını vurguladı.

(SÇ-ÖZ-Y)