Barbara Palvin, Türk sporcudan eğitim almak istiyor

Barbara Palvin, Türk sporcudan eğitim almak istiyor

20.01.2020 21:00 | Son Güncelleme: 20.01.2020 21:15

Ünlü manken Barbara Palvin, uzun süredir Amerika'da yaşayan ve uluslararası yarışmalarda birçok ödül alan Türk sporcu Umut Süleyman Altınpa'dan eğitim almak istiyor.

Macaristan asıllı ABD'li manken Barbara Palvin, gözüne bir Türk sporcuyu kestirdi. En son ABD'de düzenlenen Muscle Contest Excalibur NPC İFBB Men Physique yarışmasında birinci olan Umut Süleyman Altınpa'dan eğitim almak isteyen Barbara Palvin, sosyal medyadan Türk sporcuya ulaştı.

Uzun süredir ABD'de yaşayan ve kısa bir süreliğine Türkiye'ye dönen Altınpa'ya hala Amerika'da olup olmadığını soran Palvin, kendisinden eğitim almak istediğini söyledi.

Umut Süleyman Altınpa
Barbara Palvin
Barbara Palvin, Türk sporcudan eğitim almak istiyor
Haber Yorumları (16)
ABDÜRREZZAK BOGAZLİKAZAK: Ow
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Ulan bi şu abiye bakıyorum bide kendime göbeğimin t.c kimlik numarası var lan baya baya seçmen kağıdı çıkıp oy kullanır birey gibi
KAMİKAZIM: Ne kadar cahil bir kız, Dayak yemek belkide tacize uğramakta var bu işin sonunda. Git kendine göre kibar adam gibi bir işi olan birini bul. Sonra bizi dövdü kesti yedi diye şikayet ederler.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title