Aynı Anda Üç Kişiyle Aldattım - Haberler
Haberi Paylaş

Aynı Anda Üç Kişiyle Aldattım

Aynı Anda Üç Kişiyle Aldattım
Bültenler - Haberler | Güncel

Kanal D'nin Aşk ve Günah adlı dizisinin başrol oyuncularından Mehmet Çelik, Hakan Kanburoğlu ile bir gazete için gerçekleştirdiği röportajda iddialı açıklamalarda bulundu.


Hayatında hiç aldattın mı aldatıldın mı sorusuna; '' Hiç aldatıldım mı bilmem ama gençlik döneminde bir heves aynı anda üç kişiyle aldattığım olmuştu,özür dilesem de çok büyük kavga etmiştik. '' dedi. Ablası yeni evlenen başarılı oyuncu evlilik hakkındaki sorulara ise '' Evlendiğim zaman aileci biri olurum ve dış bağlantılarla tüm ilişkimi keserim;hayatıma aldığım kızı da düşünmek zorundayım. Seversem Allah'ına Kadar; çocuğumun sette altını temizlerim,karıma evde temizlik bile yaparım,öğretirse ona yemek bile yaptırmam'' açıklamasını yaptı.

HERKES İŞİNİ YAPSIN

BARIŞ ARDUÇ VE KEREM BURSİN OYUNCULUKLARIYLA DEĞİL YAKIŞIKLILIKLARIYLA ÖN PLANDA

Ayakta Kal,Umut,Son Ders ve Kolpaçino gibi filmlerde rol aldıktan sonra çekimleri tamamlanan Hollywood yapımı bir film ile dünyaya açılacak olan oyuncu sektördeki oyuncularla ilgili sorulara ise; '' Birçoğu artık oyunculuklarıyla değil yakışıklılıklarıyla ön planda. Serkan Çayoğlu bir dizisinde kendi sesini bile kullanmıyordu, Kerem Bursin ise artık oynadığı dizilerde vücuduyla çok ön plana çıktı ve bu daha nereye kadar sürer bilmem,keza Barış Arduç'ta oyunculuğuyla değil yakışıklılığı ile ön plana çıktı.Ben yakışıklılığım ile değil oyunculuğum ile ön planda olmak isterim,beni; insanlar şu çocuk çok iyi bir oyuncu demesi daha mutlu eder.'' dedi.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Kerem Bursin, Barış Arduç, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title