Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım Nihat Çetin'in cenazesinde bir araya geldi

Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım Nihat Çetin'in cenazesinde bir araya geldi

17.11.2019 17:30 | Son Güncelleme: 17.11.2019 17:41

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Genç Milli Takımlar ve Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden sorumlu milli takımlar koordinatörü Oğuz Çetin'in babası Nihat Çetin son yolculuğuna uğurlandı.

Fenerbahçe efsanesi Oğuz Çetin'in babası Nihat Çetin son yolculuğuna uğurlandı. Aykut Kocaman ile Aziz Yıldırım cenazede bir araya geldi ve kısa süre sohbet etti.

Aykut Kocaman yıllarca beraber forma giydiği takım arkadaşı Oğuz Çetin'in hemen yanında saf tuttu. Rıdvan Dilmen ve Rüştü Reçber de cenazeye katılanlar arasındaydı. Eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan da cenazeye katıldı.

Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım Nihat Çetin'in cenazesinde bir araya geldi
Haber Yorumları (7)
52/1AFYONLU: nerde o 3 tem. fb iç düşmanları hani nerdeler şimdi fb koltuklarında ısınıyorlar demi nerde a. şen?z. şengül=e. verel=s. soydan nerdesiniz?eee bumu fb lilik?haladaha anlamayan fb liler var. aziz düş. şimdi fb de tunçaydan tut nerde fb baş. dinlemeyip kaçanlar şimdi koç da dahil o dahi 3 tem. süreçinde fb düşürün deyip tff kadar giden zat dır boşamı aziz baş. kovdu bu koç denen fb iç düş. ama onu paralı askerleri fb şam. etmedilermi her maç bağırarak. neçabukunutuldu?mu??sanıyor;koç denen fb düşüremedi demi
MEHMET: Vasifsiz eleman aykut kocaman. 0 vizyon, gündelik, sansina olursa olur cinsten hoca
GSLİ: allah rahmet eylesin düzgün bir evlat yetiştirmiş hiç sevmediğim feneresyonda sevdiğim bir kaç kişiden biri
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title