Attila Szalai gönülleri fethetti! Top toplayıcı çocukla duygusal diyalog - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Attila Szalai gönülleri fethetti! Top toplayıcı çocukla duygusal diyalog

Haberler.com - Haberler | Spor

Fenerbahçe'nin Macar yıldızı Attila Szalai, 2-1 kazanılan Hatay karşılaşmasında ortaya koyduğu futbolla yine göz doldurdu. Futboluyla ve savaşçı karakteriyle taraftarın sevgilisi haline gelen Szalai, maç sonu yine gönülleri fethetti. Kendisinden forma isteyen top toplayıcı çocuğunu unutmayan Szalai, yanına giderek sözünü tuttu. Top toplayıcı çocuğa sarılan ve yakından ilgilenen Szalai, futbolseverleri mest etti.

Sarı-Lacivertliler'in Macar stoperi Szalai, giderek bir fenomen haline dönüşüyor. Fenerbahçe taraftarlarının belki de en çok kıymet verdiği isim olan Szalai, saha dışındaki karakteriyle de gönülleri fethediyor.

Attila Szalai gönülleri fethetti! Top toplayıcı çocukla duygusal diyalog

SÖZÜNÜ UNUTMADI

Attila Szalai, kendisinden forma isteyen miniği unutmadı ve maçın bitiş düdüğüyle yanına gitti. Formasını çıkarıp veren Szalai, hayranıyla kısa bir sohbet yaptı, ardından sarıldı. Szalai'nin objektiflere takılan bu hareketi alış topladı.

Attila Szalai gönülleri fethetti! Top toplayıcı çocukla duygusal diyalog
Haberler.com - Spor Haberleri
Haberi Kaydet
Yorumlar (3)
TUGRA TUĞRUL :Böyle güzel hareketler görmek insanı mutlu ediyor.
Sinan Yılmaz :Minik derken. Delikanlı adam. Bravo. Böyle karakterli topçular gelmeli ülkemize.
Namik Kemal Erdem:Fark etmez hangi TK olursa olsun.genclere örnek olmak gerek.ne görmüşse hayat yolunda önemli olacak.kin nefret değil sevgi saygı ön planda olmalıdır.
500
title