Löw konuşuluyordu! Alman teknik adam Stefan Kuntz, Milli Takımımız için İstanbul'a geldi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Löw konuşuluyordu! Alman teknik adam Stefan Kuntz, Milli Takımımız için İstanbul'a geldi

Haberler.com - Haberler | Spor

Milli Takım'ın yeni hocası yüksek ihtimalle Stefan Kuntz oldu. 58 yaşındaki teknik adam görüşmeleri tamamlamak için İstanbul'a geldi. Futbolculuk döneminde Beşiktaş'ta da top koşturan Kuntz'un yardımcılarından biri Türk olacak. Alman Milli Takımı'nın eski hocası Löw gündemdeyken, U-21'in hocasının gelmesi dikkat çekti.

Almanya U21 Takımı'nı çalıştıran, bir dönem Beşiktaş forması da giyen Alman teknik adam Stefan Kuntz, A Milli Takımımız için İstanbul'a geldi.

58 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcının yardımcılarından biri de Türk olacak.

HAMİT ALTINTOP ARAŞTIRDI

TFF Milli Takımlar Sorumlusu görevine atanan Hamit Altıntop, hoca konusunda yektilendirilmişti. Kuntz isminin, Almanya'da araştırmalar yapan Hamit Altıntop'un tavsiyesi olduğu belirtiliyor.

Alman teknik adam Stefan Kuntz, Milli Takımımız için İstanbul'a geldi

BEŞİKTAŞ'TA OYNAMIŞTI

Futbolculuk kariyerinde forvet bölgesinde oynayan Kuntz, 1995-96 sezonunda Beşiktaş'ta top koşturmuştu. Kuntz, 30 maçta 9 kez fileleri sarsmıştı.

Alman teknik adam Stefan Kuntz, Milli Takımımız için İstanbul'a geldi

Löw konuşuluyordu! Alman teknik adam Stefan Kuntz, Milli Takımımız için İstanbul'a geldi
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (7)
Boray Borton:Hiç akıllanmayacağız hiç...
Veysel Aydogdu:Çok iyi Alman ekolü alman disiplini şart.
Yusuf Açıkyıldız:Saçmalamayın Lütfen. Yabancı Teknik Direktörden hiç bir hayır gelmez.... Türk Futbolunu ve Türk Futbolcularını tanıyan , iyi bilen Ertuğrul SAĞLAM gibi. Okan BURUK gibi, Yılmaz VURAL gibi, Ünal KARAMAN gibi, Hamza HAMZAOĞLU gibi yiğitlerimiz varken, yazık etmeyin Milli Takımımıza... Türkün, Türkten Başka dostu yok. UNUTMAYIN...
500