Ali Sürmen: "Galatasaray'ı Eski Günleri Hatırlatan Futbol ile Yenmek Camiayı Mutlu Etmiştir"

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, bordo-mavililerin Galatasaray karşısında aldığı farklı galibiyete değinerek, "Galatasaray’ı eski günleri hatırlatan futbol ile yenmek camiayı mutlu etmiştir" dedi.

Ali Sürmen:

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, bordo-mavililerin Galatasaray karşısında aldığı farklı galibiyete değinerek, "Galatasaray'ı eski günleri hatırlatan futbol ile yenmek camiayı mutlu etmiştir" dedi.

Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Trabzonspor, sahasında Galatasaray'ı 4-0 mağlup etti. Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen de bu başarıdan dolayı başkan, asbaşkan, yönetim kurulu, teknik direktör, futbolcular, taraftarlar ve tüm çalışanların emeğine teşekkür etti.

Kulübün yeniden yapılanma sürecinin kesintiye uğramaması gerektiğini belirten Sürmen, "Yönetime maddi ve manevi desteğin açıktan ve de coşku ile yapılması gerekir. Destek hususunda eski başkan ve yöneticiler ile basınımıza görev düşmekle birlikte, maddi bazı projelerin hayata geçirilmesi için başta bakanlarımız ve milletvekillerimiz ile belediye başkanlarımıza çok büyük görevler düşmektedir. Bu desteğin gecikmeden ve acilen projelendirilmesi beklentimiz ve büyük arzumuzdur" ifadelerini kullandı. - TRABZON

Kaynak: İHA