Ali Koç'tan şampiyonluk fırsatını tepen futbolculara yaylım ateşi: Kafaya taktım, gidecekler

Ali Koç'tan şampiyonluk fırsatını tepen futbolculara yaylım ateşi: Kafaya taktım, gidecekler

Haberler.com - Haberler | Spor

Basın mensuplarıyla bir araya gelen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, şampiyonluğun kaybedildiği Sivas maçına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Koç, "Takım havasına zarar veren antrenör de olur, futbolcu olur gidecek. Benim tahammülüm yok artık! Milyonlar acı çekiyor" ifadelerini kullanırken sözlerini, "Soyunma odasına 1-0 mağlup giriyoruz, çıkınca sahaya o bilinçle çıkacak. Olmayanlar var. Kontratı devam eden de var aralarında. Ben onu kafaya taktım" şeklinde sürdürdü.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Sivasspor maçındaki mağlubiyet nedeniyle şampiyon olamadıklarını söylerken, takım havasına zarar veren antrenör ve futbolcuların gönderileceğini açıkladı.

"SAMANDIRA HAVASINI 3 SENEDE SAĞLAYAMADIK"

Disiplin sorunu yaşadıklarını söyleyen Ali Koç "Bu sene şampiyon olamamızın nedeni, tam aile olamadık. Samandıra havasını, disiplinini 3 senede sağlayamadık. Takım havasına zarar veren antrenör de olur, futbolcu olur gidecek. Benim tahammülüm yok artık! Milyonlar acı çekiyor. Harcanan bir dünya para. Emek." dedi.

"HERKESE NASİP OLMAZ BU FORMAYI GİYMEK"

Sivasspor maçındaki tavırları nedeniyle gönderilecek oyuncu ve oyuncular olduğunun sinyalini veren Ali Koç "O futbolcu Sivas maçına çıktığı zaman terinin son damlasına kadar! Ölecek sahada ölecek! Soyunma odasına 1-0 mağlup giriyoruz, çıkınca sahaya o bilinçle çıkacak. Olmayanlar var. Kontratı devam eden de var aralarında. Ben onu kafaya taktım. Herkese nasip olmaz bu formayı giymek. Yaptıkları iş milyonları etkiliyor. Bunun farkında olacak. Çimcisine kadar disiplin olacak." ifadelerini kullandı.

Ali Koç'tan şampiyonluk fırsatını tepen futbolculara yaylım ateşi: Kafaya taktım, gidecekler
Haber Yorumları (3)
NAMİK KEMAL ERDEM: burada Başkan laf atan kesin fener sevenlerden degıl.
CEMALETTİN ŞÜKRÜ EREN: Hadi ordan ruhsuz adam.önce sen gitte takıma ruh gelsin.gelişinden beri fener maçlarını seyredemez olduk.takımdan futbolfan soğuttun .önce sen git.yakışmıypsun o koltuğa.ordan çok ibb ile ilgilendin.defolup gitsen 4. Yıldız kesindir
AHMET GÜNDOĞDU: biz de sana kafayı taktık başarılı degılsın,git diyoruz ama gıtmıyorsun.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title