Ali Bilgin Haberleri

Ali Bilgin haber, Ali Bilgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Bilgin - 09.01.2015
Erdil Yaşaroğlu Medcezir'e Konuk Oluyor!
Ay Yapım imzalı, senaristliğini Ece Yörenç'in, yönetmenliğini ise Ali Bilgin'in üstlendiği Medcezir heyecan dolu yeni bölümüyle 9 Ocak Cuma günü saat 20:30'da Star TV'de.
Ali Bilgin - 09.01.2015
Erdil Yaşaroğlu Medcezir'e Konuk Oluyor!
Ay Yapım imzalı, senaristliğini Ece Yörenç'in, yönetmenliğini ise Ali Bilgin'in üstlendiği Medcezir heyecan dolu yeni bölümüyle 9 Ocak Cuma günü saat 20:30'da Star TV'de.
Ali Bilgin - 26.12.2014
Esmer Güzeli Mira!
Ay Yapım imzalı, senaristliğini Ece Yörenç'in yönetmenliğini ise Ali Bilgin'in üstlendiği ekranların fenomen dizisi Medcezir 26 Aralık Cuma günü saat 20:30'da Star TV'de ekrana gelecek.
Ali Bilgin - 19.12.2014
Yaman Vuruluyor! Medcezir'den Şoke Eden Bölüm!
Ay Yapım imzalı, senaristliğini Ece Yörenç'in, yönetmenliğini ise Ali Bilgin'in üstlendiği Medcezir'de Yaman'ı kimin vurduğu gibi birçok sorunun cevap bulacağı sürprizlerle dolu yeni bölümü 19 Aralık Cuma günü saat 20:30'da Star TV'de ekrana gelecek.
Ali Bilgin - 29.11.2014
50 Bölüm Başarısını Kutladılar!
Ay Yapım imzalı, senaristliğini Ece Yörenç'in yönetmenliğini ise Ali Bilgin'in üstlendiği Medcezir, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümüyle 28 Kasım günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.
Ali Bilgin - 09.09.2014
Medcezir İçin Son 3 Gün!
Ay Yapım imzalı, Ece Yörenç'in senaristliğini Ali Bilgin'in ise yönetmenliğini üstlendiği Medcezir Cuma günü saat 20:30'da Star TV'de ekrana gelecek.
Ali Bilgin - 25.06.2014
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genel Sekreterliği'ne Adnan Er Atandı
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde Ali Rıza Köroğlu'dan boşalan Genel Sekreterlik görevini bir süre Ali Bilgin vekaleten yürütmüştü.
Ali Bilgin - 25.06.2014
Boruk Köyü Yaz Şenlikleri İzleyenlere Nostalji Yaşattı
Yaz ayının gelmesiyle birlikte Samsun’ un Vezirköprü İlçesinde yapılan yayla şenlikleri, izleyenlerin neşeli anlar yaşamasına neden oluyor. Yüksek çam ormanlarının ortasında kalan yaylalar, köylüler tarafından yapılan şenliklerle hem atalarımızdan kalan geleneklerin hatırlanıp devam ettirilmesine, hem de insanların çevresi ormanlarla kaplı yaylalarda doğayla baş başa güzel bir gün geçirmelerine sebep oluyor. Her yıl Haziran ayında senenin aynı günü bir araya gelen Vezirköprü’ nün Boruk köyü sakinleri, Sarıçiçek yaylasında geleneksel hale getirdikleri yayla şenliklerini bu yıl da devam ettirdiler. Gençlerin horoz yarışı adı verilen koşu yarışında birbirlerini geçmek için kıyasıya mücadele ettiği şenlikte yapılan diğer yarışlarla izleyenler eğlenceli vakit geçirdiler. Şenlikte yapılan halat çekme yarışında halatın kopması ise izleyenlerin komik anlar yaşamasına neden oldu. Yapılan at yarışında ise yarışa katılan atlardan bazıları ortadan kayboldu, önceleri atların kaybolması izleyenleri endişeye sevk ederken daha sonra atların sahiplerini dinlemeyip başına buyruk hareket ettikleri anlaşılınca izleyenler kahkahalara boğuldu. Köydeki çocuklardan orta yaşlılara kadar her kesimden genç ve kendisini genç hissedenler birbirleriyle çayır güreşinde kıyasıya mücadele etti. Renkli görüntülerin oluştuğu şenlikten insanların mutlu olarak ayrıldığı görüldü. Boruk köyü muhtarı Ali Bilgin, yapılan şenlikteki amaçlarının atalarımızdan bu güne kadar gelen geleneklerimizi oyunlarımızı unutturmamak, gençlerimize aşılamak diye konuştu.
Ali Bilgin - 23.04.2014
Şırnak'ta "Barışa Dönen Pedaller" Etkinliği
Yürenç yaptığı konuşmada, 5 ülkeden gelen öğrencileri ağırladıklarını ifade ederek, "Her şeyi barış için seferber ediyoruz. Çözüm sürecine eğer bu dönen pedallerin katkısı olacaksa bu bizi son derece mutlu edecektir" dedi.  Şirin Hıdır da bütün dünyada barışın hakim olmasını istediklerini vurgulayarak, "Herhangi bir ülkede savaş ve çatışma olduğunu duymak istemiyoruz" diye konuştu.  Öğrencilerle pedal çeviren proje koordinatörü Ali Bilgin ise Avrupa Birliği Bakanlığı Gençlik Programları kapsamında projeyi gerçekleştirdiklerini kaydetti.
Ali Bilgin - 23.04.2014
Şırnak'ın Konuk Öğrencileri, Cudi'de Pedal Çevirdi
Proje koordinatörü Ali Bilgin ise çatışmalarla geçen 30 yıl içerisinde kimsenin bisikletle Cudi Dağı eteklerine dahi gidemediğini söyledi.
Ali Bilgin - 21.04.2014
Yabancı Öğrenciler, Cudi Dağı Eteklerinde Halay Çekti
Ukraynalı öğrenci Natalia Masechko da, Türkiye'ye daha önceden iki kez geldiğini anlatarak, şöyle devam etti: "Daha önceki gitiğim yerler ile burası arasında çok büyük fark var. Orası başka Türkiye, burası başka Türkiye sanki. Buraya gelmeden önce internette, sosyal medyada araştırdım. Gelmeden önce hep asker ve savaşla ilgili sonuçlar buldum. Ancak, böyle olmadığını buraya geldiğimde gördüm ve düşüncelerim çok değişti, medyadaki gerçekle çok farklı. Gerçekten buradaki insanlar çok yardımsever. Biz farklı bir kültür, faklı bir bölgeden geliyoruz, aynı dili konuşmamamıza rağmen bize kendi yemeklerini, evlerini açıp, paylaştılar. Bize yemeklerinden yedirdiler. Avrupa Birliği'ne sonra, Silopi Kaymakamlığı'na çok teşekkür ediyoruz. Biz de sizi kendi ülkemize bekliyoruz, misafirperverliğimizi göstermek istiyoruz. Şu anda ülkemizde büyük karışıklıklar var ama umarım biz de bunları atlatacağız." Öğrenciler daha sonra Görümlü Beldesi'nde kendileri için hazırlanan yöresel sofraya konuk oldu. Proje koordinatörü Ali Bilgin ve tercüman Görkem Yüzgeçcioğlu, yabancı öğrencilere tanıttıkları yemeği daha sonra birlikte yedi.
Ali Bilgin - 18.04.2014
Silopi'de "Gençler İçin Çözüm Zamanı Projesi"
Proje Koordinatörü Ali Bilgin ise projenin AB tarafından finanse edildiğini anlatarak, öğrencilerin 8 gün boyunca Şırnak'ta kalacağını ve çeşitli yerleri ziyaret edeceğini bildirdi.
Ali Bilgin - 18.04.2014
5 Ülkeden 35 Öğrenci Silopi'ye Geldi
Proje koordinetörü Ali Bilgin, projenin AB tarafından finanse edildiği bilgisini vererek, "Gençler için çözüm zamanı adlı projemize Polonya, Tunus, Gürcistan, İtalya ve Ukrayna'dan toplam 35 üniversite öğrencisi katılıyor.
Ali Bilgin - 13.02.2014
Yozgat'ın Akmağdeni İlçesinde Av Sezonu Kapanıyor
Akdağmadeni Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Ali Bilgin, ikinci ve üçüncü grup av sezonunun 16 Şubat tarihinde sona ereceğini bildirdi.
Ali Bilgin - 02.11.2013
İç Anadolu Bölgesinde Av Sezonu Açıldı
Akdağmadeni Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Ali Bilgin, ikinci grup kuşlar ve birinci grup memeliler için av sezonunun başladığını bildirdi.
Ali Bilgin - 26.10.2013
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genel Sekreterliğine Bilgin Görevlendirildi
Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Hüseyin Karaman tarafından üniversitenin Genel Sekreterliği'ne Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Bilgin'in getirildiği belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Bilgin Haberleri | Ali Bilgin Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Ali Bilgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Bilgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Yaman Ve Mira'nın Hayatı Uçurumun Kenarına Geliyor!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.06.2021 01:53:36. #1.13#

title