Ahmet Gülüm'den "Sporun Dünyayı Değiştiren İletişim Gücü" - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ahmet Gülüm'den "Sporun Dünyayı Değiştiren İletişim Gücü"

Ahmet Gülüm'den
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Spor

Spor odaklı pazarlama iletişimi kavramının yaratıcısı ve 20 yıldır uluslararası düzeyde uygulayıcısı olan Ahmet Gülüm, yeni kitabı "Sporun Dünyayı Değiştiren İletişim Gücü"nde sporun dönüştürücü gücü ve eşsiz evrenini anlattı.

Spor odaklı pazarlama iletişimi kavramının yaratıcısı ve 20 yıldır uluslararası düzeyde uygulayıcısı olan Ahmet Gülüm, yeni kitabı "Sporun Dünyayı Değiştiren İletişim Gücü"nde sporun dönüştürücü gücü ve eşsiz evrenini anlattı.

Sportsnet'in gelişim sürecinde son 20 yılda spor basınına yansımayan perde arkasındaki olaylar ve idealist bir sporcunun Türkiye'ye kazandırdıkları, "Spor Odaklı Pazarlama İletişimi" adlı kitapta buluştu.

Sporun Tu¨rkiye'de neden c¸o¨zu¨mu¨ hep o¨telenmis¸ bir sorunlar yumagˆı olduğundan hareketle yaptığı analizleri aktaran Ahmet Gülüm bu kitabında, spor ve iletis¸im gibi du¨nyadaki etkinligˆini giderek artıran iki kavram üzerine inşa ettiği felsefesini ku¨resel verilerle destekliyor.

Ahmet Gülüm, kimi toplumların sadece sporda geri kalmadıgˆını, birtakım zincirleme etkilerle kars¸ı kars¸ıya kaldıgˆı da gösteriyor ve en ko¨klu¨ kulu¨plerde bile ancak uluslararası o¨rgu¨tlerin baskısıyla olumlu adımlar atılabildiğini vurguluyor. UEFA S¸ampiyonlar Ligi'nden Filenin Sultanları'na, FIFA Dünya Kupası'ndan Türkiye'nin Olimpiyat adaylığına kadar sayısız örnek vakayla iç içe anlatımı, spor dünyasının gizli kalan perde arkasını sayfalara taşıyor.


Ahmet Gülüm'den Sporun Dünyayı Değiştiren İletişim Gücü

Demirören Haber Ajansı - Spor Haberleri

Ahmet Gülüm, Türkiye, Spor, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title