Adana - Emniyet Müdüründen Şehit Ailelerine Ziyaret

Adana - Emniyet Müdüründen Şehit Ailelerine Ziyaret

Adana İl Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez, 1993 Yılında Nevşehir'in Avanos İlçesi'nde Şehit Olan Polis Memuru Mehmet Halaç'ın Eşi Ayrıca Emniyet Teşkilatı Şehit Aileleri Malulleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Olan Fatma Halaç'ı Ziyaret Etti.

Adana - Emniyet Müdüründen Şehit Ailelerine Ziyaret

Adana İl Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez, 1993 yılında Nevşehir'in Avanos İlçesi'nde şehit olan polis memuru Mehmet Halaç'ın eşi ayrıca Emniyet Teşkilatı Şehit Aileleri Malulleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı olan Fatma Halaç'ı ziyaret etti.

Ziyarette açıklama yapan İl Emniyet müdürü Kesmez, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle şehit ailelerinin evlerini ziyaret ettiklerini söyledi. Şehit edilen Mehmet Halaç'ın çocuklarından biride başkomiser olarak görev yaptığını belirten Kesmez, "Adana'daki 91 şehit ailemizi ziyaret ediyoruz. Polis Haftası nedeniyle yapılacak etkinliklere onları davet ediyoruz. Dernek başkanı olan Fatma Hanım çocuklarını çok güzel yetiştirmiş. Kızlarından biri bizim başkomiser olarak görev yapıyor" dedi. Dernek başkanı Fatma Halaç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kocam iyi ki polis olmuş" dedi.