A Milli Takım otobüsü camına 'Fenerbahçe düşmanı Şenol Güneş' kağıdı yapıştırıldı

A Milli Takım otobüsü camına 'Fenerbahçe düşmanı Şenol Güneş' kağıdı yapıştırıldı

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

A Milli Takım'ın kaldığı otelin önündeki takım otobüsüne asılan bir yazı sosyal medyada çok konuşuldu. Takım otobüsünün üzerine 'Fenerbahçe düşmanı Şenol Güneş' notuyla bir kağıt bırakıldı. Güneş'in Milli Takım'da Fenerbahçe ve Galatasaray futbolcularına karşı adaletli olmadığı şeklinde sosyal medyada yoğun eleştiri var.

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, şu anda gündemin bir numarası ancak bu olumsuz anlamda. Güneş'in EURO 2020'ye götürdüğü kadro, şampiyonada çıkardığı ilk 11'ler ve oyuncu değişiklikleri Türk futbolseverlerden büyük eleştiri aldı. Güneş'e basının büyük bölümü de tepki gösteriyor.

MAÇA KAOSLA GİDİLDİ

İsviçre maçından önce antrenmanda yaşanan kavganın ardından otobüse bırakılan not, havanın nasıl geçeceğiyle ilgili bir işaretti. Şenol Güneş için bırakılan kağıtta, 'Fenerbahçe düşmanı Şenol Güneş' yazıyordu. Bu not, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Güneş'in Fenerbahçeli ve Galatasaraylı futbolculara karşı adaletli olmadığına yönelik taraftarlardan eleştiri var.

A Milli Takım otobüsü camına 'Fenerbahçe düşmanı Şenol Güneş' kağıdı yapıştırıldı
  -  Ömer Özarslan
Haberler.com - Spor Haberleri
Haber Yorumları (8)
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ : Yalan mı?
VELİ ÖZDEMİR: FB ve GS parayı yabancıya vermeyi seviyor. BJK de altta kalır yanı yok ama yine de katkısı var. Düşman uzakta değil 3 büyükler. Yabancı oynatmayın abi isterse 3 büyükler çıldırsın ülkenin her yerinde adam akıllı alt yapı okulları kurarlar belki o zaman, yoksa borç batağında yüzmeye, yardım programları düzenlemeye devam.
AHMET CANSEVER: Fenerli Arkadaşlarımla konuşuyorum madem oynatmayacak neden irfanı, altayı çağırdı diyor, galatasaraylı arkadaşlarım aynı şekilde halille keremi oynatmayacak neden çağırdı diyor.. Mahalle maçı sandılar sanırım oynatacağı 11 kişiyi çağırsın başka kimseyi çağırmasın onlara göre..... ki biz Hollandayı Fransayı yenerken sesi olmayan kişiler eleştiri olsun diye konuşuyor. Hollanda Fransa maçlarında bunlardan hiç biri yoktu sahada o zaman iyiydik...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title