29 Ekim Perşembe DHA Spor Gündemi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

29 Ekim Perşembe DHA Spor Gündemi

29 Ekim Perşembe DHA Spor Gündemi
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Spor

Milli güreşçi Ümmühan Duran, serada domates toplayıp, lastik tekerlek ve kasalarla şampiyonalara hazırlanıyor 71 yaşındaki sporcu, 29 dakikada 97 ton ağırlık kaldırarak tarih yazdıHayrettin Sönmez: Cumhuriyet'in kuruluşuna atfen olsun dedik ve Allah mahcup etmediSait Babaoğlu: Bu rekorla...

Milli güreşçi Ümmühan Duran, serada domates toplayıp, lastik tekerlek ve kasalarla şampiyonalara hazırlanıyor

71 yaşındaki sporcu, 29 dakikada 97 ton ağırlık kaldırarak tarih yazdı

Hayrettin Sönmez: Cumhuriyet'in kuruluşuna atfen olsun dedik ve Allah mahcup etmedi

Sait Babaoğlu: Bu rekorla Cumhuriyet Bayramımızı kutlamaya başladık

Namık Ekin: Gençlerimiz için örnek bir kişi

UEFA AVRUPA LİGİ I GRUBU

20.55 SİVASSPOR - Maccabi Tel-Aviv

20.55 Karabağ - Villarreal

BEŞİKTAŞ

11.30 Siyah-beyazlılarda Yeni Malatyaspor maçının hazırlıkları devam edecek.

14.00 Fransız futbolcu Valentin Rosier basın toplantısında konuşacak.

GALATASARAY

11.00 Sarı-kırmızılılar, MKE Ankaragücü maçı hazırlıklarını sürdürecek.

FENERBAHÇE

11: 30 Sarı-lacivertli ekip, Fraport-TAV Antalyaspor karşılaşmasının çalışmalarına devam edecek.

13: 30 Brezilyalı futbolcu Luiz Gustavo basın toplantısında açıklamalarda bulunacak.

TAHKİM KURULU VE PFDK

Tahkim Kurulu ve Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) kararları açıklanacak.

MİSLİ.COM 3'ÜNCÜ LİG

Ligde haftanın maçları oynanacak.

BASKETBOL

THY EuroLeague

22.05 Maccabi Playtika - Fenerbahçe Beko

AVRUPA'DAN FUTBOL

UEFA Avrupa Ligi

20.55 AEK - Leicester (Çağlar Söyüncü*, Cengiz Ünder)

20.55 Zorya - Sporting Braga

20.55 Milan - Sparta Prag (Hakan Çalhanoğlu)

20.55 Lille - Celtic (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz)

20.55 LASK Linz - Ludogorets

20.55 Antwerp - Tottenham

20.55 CSKA Moskova - Dinamo Zagreb

20.55 Feyenoord - Wolfsberger (Orkun Kökçü)

20.55 Kızılyıldız - Slovan Liberec

20.55 Gent - Hoffenheim

23.00 Roma - CSKA Sofya

23.00 Cluj - Young Boys

23.00 Arsenal - Dundalk

23.00 Molde - Rapid Wien

23.00 Slavia Prag - Bayer Leverkusen

23.00 Nice - H Be'er Sheva

23.00 Benfica - Standard Liege

23.00 Rangers - Lech

23.00 Granada - PAOK

23.00 Omonia - PSV Eindhoven

23.00 AZ Alkmaar - Rijeka

23.00 Real Sociedad - Napoli


Demirören Haber Ajansı - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title