18 Yaşında Evlenene 'Yuh'

18 Yaşında Evlenene 'Yuh'

Bu Günlerde Herkes Ağzından Bir Laf Kaçırıyor, Bir Gaf Yapıyor, Siyasilerden Şarkıcılara, Ünlülerde Spikerlere Tv'de Sanki Bir Gaf Yarışı Başladı. Bu Yarışın Son Örneğini İse Atv Ekranında Berna Laçin Verdi.

18 Yaşında Evlenene 'Yuh'

BU GÜNLERDE HERKES AĞZINDAN BİR LAF KAÇIRIYOR, BİR GAF YAPIYOR, SİYASİLERDEN ŞARKICILARA, ÜNLÜLERDE SPİKERLERE TV'DE SANKİ BİR GAF YARIŞI BAŞLADI. BU YARIŞIN SON ÖRNEĞİNİ İSE ATV EKRANINDA BERNA LAÇİN VERDİ.

Aylardır Atv'de Berna Laçin'in sunumuyla ekrana gelen 'Kadın Olmak' programı gündüz kuşağında yayınlanan kadın programlarına farklı bir boyut getirdi. Diğer gündüz kuşağı programlarından farklı olan formatıyla izleyenlerin beğenisini kazanan programda, örgüden el işine, diyetlerden yemek tariflerine kadınların yakından ilgilendiği konuların yanı sıra güncel konulardan konuklara, müzikten modaya her kesimden kişiyi ilgilendiren konular da ele alınıyor.

İzleyenlerin de telefon bağlantısıyla canlı yayına katılma olanaklarının bulunduğu programda, bugün enteresan bir olay meydana geldi. Telefon bağlantısı ile programa katılan bir izleyici ile Berna Laçin arasındaki diyalog günün konuğu olan oyuncu Aykut Oray'ı bile şaşkınlık içinde bıraktı.

Telefonun diğer ucunda olan bayan izleyicisinin bekar olduğunu düşünen Laçin, 'Evli değilsin değil mi?' sorusunu yöneltti. İzleyiciden 'Hayır evliyim' yanıtını alan Laçin şaşırarak, 'Taze gelinsin o zaman' dedi. Ancak bu kez de izleyicinin 4 yıllık evli olduğunu öğrenen Laçin, izleyicisinin yaşını sordu. Telefonun diğer ucundaki konuk '22 yaşındayım, 18 yaşında evlendim' deyince Laçin'in verdiği karşılık herkesi şaşkına çevirdi. İzleyicinin 22 yaşında olduğunu duyan Laçin 'Yuh!' dedi.

Bu gaftan sonra hatasını hemen anlayan Laçin durumu kurtarmak için gülümseyerek farklı konulardan söz etmeye çalışırken, programa konuk olarak katılan Aykut Oray ise gözlerini kameradan kaçırarak önündeki süs malzemeleri ile oynamaya başladı.