Yenilenebilir Enerji Alanına, Güneş Enerjisi Projeleriyle Hizmet Ediyorlar

Yenilenebilir Enerji Alanına, Güneş Enerjisi Projeleriyle Hizmet Ediyorlar

Sponsorlu içerik
08.05.2019 18:10 | Son Güncelleme: 08.05.2019 18:10

2008 yılında Ankara'da kurulup ardından İstanbul'a taşınan UDORA Teknoloji Firması, kesintisiz enerji kaynakları, iklimlendirme ve güneş enerjisi olarak, 3 ana gruba odaklanmış şekilde yenilenebilir enerji üzerine çalışmalarına devam ediyor.

"GÜNEŞ ENERJİSİ ÜZERİNDE PROJELERİMİZ VE DESTEKLERİMİZ MEVCUT"

UDORA Teknoloji İşletme Yetkilisi Hasan Öztürk, "Türkiye'de sektörel olarak birçok farklı güneş enerjisi üzerinde kurulmuş projelerimiz, bakım onarım manasında hizmet ettiğimiz projelerimiz, saha denetimleri ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz." ifadelerini kullandı.

"FIMER MARKASININ TEK YETKİLİSİYİZ"

Öztürk "2019 yılı itibariyle FIMER markasının Türkiye'de tek yetkili acentası ve teknik servisi olarak yükseltmeye başlamış durumdayız. FIMER markasının bugünkü yoğunlukta etkisi çok fazla. Bunun da sebebi "inverted'siz üretim" adındaki sloganımız." diye konuştu.

"DİĞER FİRMALARI MESLEKTAŞIMIZ OLARAK GÖRÜYORUZ"

Hasan Öztürk "Biz firmaları rakip olarak değil meslektaş olarak görüyoruz. Bunların hepsiyle aynı işi yapıyoruz ve bundan dolayı çok mutuyuz. Bizin yaptığımız her işte detaycılık, buradaki tesisin uzun ömürlü olduğunu göz önünde bulundurarak yapılan her işte mükemmeliyetçilik ve raporlama noktasında iyi olduğu için bazı noktalarda diğer firmalara nazaran öne çıkabileceğini düşünüyorum." dedi.

Yenilenebilir Enerji Alanına,  Güneş Enerjisi Projeleriyle Hizmet Ediyorlar
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title