Yazar Metin Hara'yı İzmirlilerle Buluşturacak Konferans

Yazar Metin Hara’nın, "Düşünce Gücünü Aktive Etmek" konferansı ile TED İzmir Koleji’nde İzmirlilerle buluşacağı duyurulurken, Hara, katılımcılara farklı uygulama teknikleri ile düşünce gücünü aktive etmenin yollarını anlatacak.

Yazar Metin Hara'yı İzmirlilerle Buluşturacak Konferans
14.11.2018 13:30 | Son Güncelleme: 14.11.2018 13:30

Yazar Metin Hara'nın, "Düşünce Gücünü Aktive Etmek" konferansı ile TED İzmir Koleji'nde İzmirlilerle buluşacağı duyurulurken, Hara, katılımcılara farklı uygulama teknikleri ile düşünce gücünü aktive etmenin yollarını anlatacak.

Yazar Metin Hara, İzmirlilerle "Düşünce Gücünü Aktive Etmek" konferansı ile buluşmaya hazırlanıyor. 4 Aralık Salı günü TED İzmir Koleji Konferans Salonu'nda 11: 00-13: 30 saatleri arasında gerçekleştirilecek konferansta Hara, katılımcılara farklı uygulama teknikleri ile düşünce gücünü aktive etmenin yollarını anlatarak bazı bilgiler aktaracak. Organizasyonun biletlerinin ise TED İzmir Koleji TED Store'un yanı sıra www.tedizmir.k12.tr adresinden temin edilebileceği; yine biletlere tedstore@tedizmir.k12.tr adresine mail atarak da sahip olunabileceği kaydedildi. - İZMİR

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title