Haberler

  Telekomünikasyon Şirketi Odine Halka Açılıyor

  Güncelleme:

  Sektörünün geleceğine yön veren yenilikçi çözümleri ve mühendislik gücüyle dikkat çeken Odine, halka açılma sürecini başlattı. Odine'nin çözümleri arasında yazılım tanımlı ağlar, sanallaştırma ve bulutlaştırma gibi teknolojiler yer alıyor. Halka arzla elde edilecek gelirin büyük bir bölümü yurtdışı yatırımlarında kullanılacak ve şirketin global pazardaki varlığını güçlendirecek. Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi AŞ halka arz taleplerini 13-15 Mart tarihlerinde toplayacak.

  Sektörünün geleceğine yön veren yenilikçi çözümleri ve mühendislik gücüyle dikkat çeken ve de yerli ve global alanda faaliyet gösteren telekomünikasyon şirketi Odine, devrim niteliğindeki adımlarından biri atarak halka açılma sürecini başlattı. İşte tüm detaylar…

  Odine, halka açılma sürecini başlattı! Tarih: 13-14-15 Mart

  Odine'nin çözümleri arasında yazılım tanımlı ağlar, sanallaştırma ve bulutlaştırma gibi teknolojiler yer alıyor. Bu çözümlerle müşterilerinin geleneksel altyapılarını dönüştürerek sürdürülebilir bir gelecek inşa ediyor ve global telekom şirketlerine dünya standartlarında sürdürülebilir ağlar oluşturmalarında yardımcı oluyor. Zaten şirket, 20 yıllık deneyimi, 170'ten fazla global müşterisi ve 25 teknoloji partneriyle sektörde de öne çıkıyor.

  Odine CEO'su Alper Tunga Burak, dijital dönüşüm rüzgarında telekomünikasyon sektörünün önemli bir dönüm noktasında olduğunu ve Odine Teknoloji'nin bu dönüşümde Türkiye'den global arenaya taşınabilecek kilit bir oyuncu olduğunu söylüyor. Halka arzla elde edilecek gelirin büyük bir bölümü yurtdışı yatırımlarında kullanılacak. Bu da Odine'nin global pazardaki varlığını güçlendirecek ve daha fazla inovasyon yapma kapasitesini artıracak.

  Bakan açıkladı! Türkiye, 5G'ye ne zaman geçiyor?

  Odine'nin halka arzının daha ilk günden Borsa İstanbul'da 2024'te dikkatleri üzerine çektiğini gördük. Şirketin ödenmiş sermayesi halka arz sonrası 110 milyon 500 bin liraya ulaşacak. Halka açıklık oranı da yüzde 40 seviyesinde olacak.

  Dolayısıyla genel olarak Odine, halka arz gelirlerini yurtdışı büyüme stratejileri, işletme sermayesi ve yeni ürün geliştirmeleri için kullanmayı planlıyor. Aynı zamanda da Türkiye'nin 5G altyapısının geliştirilmesinde önemli bir rol oynayarak ülkenin teknolojik gelişimine katkı sağlayacak. Kısacası şirket, global teknoloji müteahhidi olarak konumunu güçlendirmeyi başarıyor ve yatırımcılarına da ortak olma şansı tanıyor.

  Odine Solutions Teknoloji Ticaret ve Sanayi AŞ halka arz taleplerini 13 – 15 Mart tarihlerinde toplayacak. Şirket paylarının satışı 15 Mart Cuma günü saat 17.00'ye kadar devam edecek olup pay talebinde T1 ve T2 bakiyeleri kullanılamayacak.

  Halka arz 1 lira nominal değerli hisse başına 30 liradan olacak. Talep toplama döneminde 2 milyon kişinin katılması halinde 14 lot, 3 milyon kişi katılırsa 9 lot vermesi bekleniyor. Sırasıyla 2 milyon 500 bin kişi olursa 11 Lot 330 TL, 3 milyon kişi olursa 9 Lot 270 TL, 3 milyon 500 bin kişi olursa 8 Lot 240 TL ve 4 milyon kişi olursa 7 Lot 210 TL şeklinde olacak.

  Halka arza ilişkin bilgiler

  İhraççıOdine Solutions Teknoloji Ticaret A.ŞHalka Arz Tarihi13 – 14 – 15 Mart 2024Talep Toplama SaatleriBanka kanalları aracılığıyla;

  13 Mart 2024 Çarşamba günü 09: 00-23: 50,

  14 Mart 2024 Perşembe günü 09: 00-23: 50,

  15 Mart 2024 Cuma günü 09: 00-17: 00 saatleri arasında talep toplama yapılacaktır Halka Arz Öncesi Sermaye88.400.000 TL Halka Arz YapısıSermaye Artırımı: 22.100.000 Nominal (%50)

  Ortak Satışı: 22.100.000 (%50)Halka Açıklık Oranı%40,00Ek SatışYokturHalka Arz Fiyatı30,00 TLHalka Arz Büyüklüğü1.326.000.000 TLTahsisat Dağılımı*%60 Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar

  %35 Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar

  %5 Yurt Dışı Kurumsal YatırımcılarDağıtım YöntemiYurt İçi Bireysel Yatırımcılara Eşit DağıtımSatmama TaahhüdüŞirket ve ortaklar için 1 yılFiyat İstikrarı15 gün boyunda gerçekleştirilmesi planlamaktadır

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Halka Arz Yazılım Teknoloji Finans Ekonomi Güncel Haberler

  Kocaeli'de lisedeki mezuniyet töreninde kıyafet krizine Bakan Tekin'den açıklama

  Kocaeli'de lisedeki mezuniyet töreninde kıyafet krizine Bakan Tekin'den açıklama

  Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

  Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

  Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

  Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

  Bakmadan Geçme

  14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı 14 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Karabük bayram namazı saat kaçta 2024? Karabük bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı 14 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 14 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi Kahramanmaraş bayram namazı saat kaçta 2024? Kahramanmaraş bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı Isparta bayram namazı saat kaçta 2024? Isparta bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı Iğdır bayram namazı saat kaçta 2024? Iğdır bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı Dilan Polat- Engin Polat çıktı mı, tahliye mi oldu? Dilan Polat, Engin Polat son durum ne?
  Sinan Ateş davasında görevden alınan Başsavcı Vekili bölge savcısı oldu

  Sinan Ateş davasında görevden alınan Başsavcı Vekili bölge savcısı oldu

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title