Sumudica'yla yollarını ayıran Gaziantep FK'nın hoca adayı Aykut Kocaman - Haberler
Haberi Paylaş

Sumudica'yla yollarını ayıran Gaziantep FK'nın hoca adayı Aykut Kocaman

Haberler.com - Spor
 - Güncelleme:

Sumudica'dan yolları ayırdıktan sonra takımı tecrübeli ve kırmızı siyahlıları hedefe taşıyacak bir isimle anlaşmak isteyen Gaziantep FK'da Aykut Kocaman, Ünal Karaman, Tamer Tuna, İlhan Palut, Samet Aybaba, Bülent Korkmaz, Bülent Uygun, Hakan Kutlu gibi isimler ortaya atıldı. Aykut Kocaman'ın ismi ön plana çıktı.

Marius Sumudica'dan yolları ayırdıktan sonra takımı tecrübeli ve kırmızı siyahlıları hedefe taşıyacak bir isimle anlaşmak isteyen Gaziantep FK'da adaylar ortaya çıktı.

Gaziantep Güneş'e göre; Ünal Karaman, Tamer Tuna,İlhan Palut, Samet Aybaba, Bülent Korkmaz, Bülent Uygun, Hakan Kutlu gibi isimlerin yanı sıra yabancı bazı teknik direktörlerinde isminin bulunduğu bildirildi.

Samet Aybaba'nın isminin konuşulduğu pazar günkü gerçekleştirilen zoom toplantısında onursal başkan Adil Konukoğlu'nun bu ismi veto ettiği bildirildi. Alternatif isimler üzerinde duran kırmızı siyahlı kulübün bugün ya da çarşamba günü karar verilen bazı isimlerle ön görüşme yapacağı gelen bilgiler arasında yer aldı.

ÜNAL KARAMAN SÜRPRİZİ

Gaziantep Olay'a göre ise Gaziantep'in yeni teknik direktörü büyük ihtimalle Aykut Kocaman olacak. B Planı Bülent Korkmaz olarak belirlendi. Alternatif isminse Ünal Kahraman'ın adı öne çıktığı belirtildi.

Haberler.com - Spor

Aykut Kocaman Samet Aybaba Ünal Karaman Gaziantep Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (15)

Brütüs:

En uygunu Tamer Tuna. Hücum oynatmayı seviyor

Cem Özkarslı:

Smudika gibi bir hocayı bidaha bulamazlar. Rüya bitti. Artık sıradan bir takım olduk . Yönetim istifa. Bi adamı yönetemedi ler. Yazıklar olsun.

Anadolu:

Aykut Kocaman, Samet Aybaba, Ünal Karaman ve Tamer Tuna hepsi yakışır ama Bülent Korkmaz ve Bülent UyGUN dan olmaz arkadaş Bülentler takımı küme düşürür. Cincon camiasından olmasında diğer camialardan olursa farketmez.

Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title