Haberi Paylaş

Son Dakika: Fenerbahçe, İçişleri Bakanlığı'na dava açtı

Spor Haberleri

Son dakika: Fenerbahçe, 3 Temmuz dönemindeki zararlar nedeniyle İçişleri Bakanlığı'na dava açıldığını açıkladı. Sarı-lacivertli kulübün KAP'a yaptığı bildirimde, "Şirketimizin uğramış olduğu zararlar sebebiyle, T.C. İç İşleri Bakanlığı'na karşı 19.08.2022 tarihinde İstanbul 6. İdare Mahkemesi'nin 2022/1797 Esas dosyası ile maddi ve manevi tazminat ile Fenerbahçe'ye itibarın iadesi talepli tam yargı davası açıldığını tüm kamuoyuna bildiririz." ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe, 3 Temmuz dönemindeki zararlar nedeniyle İçişleri Bakanlığı'na maddi, manevi tazminat davası açıldığını duyurdu.

İTİBARIN İADESİ TALEPLİ YARGI DAVASI AÇILDI

Sarı-lacivertli kulüpten KAP'a yapılan açıklamada, "Şirketimiz tarafından, 3 Temmuz 2011 tarihinde başlayan ve devam eden kumpas soruşturması sırasında Savcılık ve emniyet mensuplarının ağır hizmet kusuru niteliğindeki idari işlem ve eylemleri sonucunda Şirketimizin uğramış olduğu zararlar sebebiyle, T.C. İç İşleri Bakanlığı'na karşı 19.08.2022 tarihinde İstanbul 6. İdare Mahkemesi'nin 2022/1797 Esas dosyası ile maddi ve manevi tazminat ile Fenerbahçe'ye itibarın iadesi talepli tam yargı davası açıldığını tüm kamuoyuna bildiririz." ifadelerine yer verildi.

Son Dakika: Fenerbahçe, 3 Temmuz dönemindeki zararlar nedeniyle İçişleri Bakanlığı'na dava açtı

FENERBAHÇE RESMİ SİTEDEN AÇIKLAMA YAPTI

Konuya ilişkin Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Kulübümüz, 3 Temmuz 2011 tarihinde başlayan ve devam eden kumpas soruşturması sırasında, savcılık ve emniyet mensuplarının 'ağır hizmet kusuru' niteliğindeki idari işlem ve eylemleri dolayısıyla uğramış olduğu zararlar sebebiyle, Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı'na karşı 19 Ağustos 2022 tarihinde, İstanbul 6. İdare Mahkemesi'nin 2022/1797 esas dosyası ile maddi ve manevi tazminat ile Fenerbahçe'ye itibarının iadesi talepli tam yargı davası açmıştır. Tüm kamuoyuna bildiririz." denildi.

Haberler.com / Ali Gülhan - Spor

Fenerbahçe Spor Haberler Son Dakika

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (12)

Mu Ek:

Gelsin 1 milyar dolar!

Halil çağrı Çevik:

Geç bile kalındı ayrıca TC Cumhuriyeti'nin adalet bakanliginada açılmalı.

mustafa Can:

Allah onu seven cesareti olan 3 temmuzda yayınlanan tapeleri görüntüleri ortaya koyar

Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title