Rıdvan Dilmen yurt dışına çıkan Ali Koç'a seslendi: Aman aman, hemen vazgeçin - Haberler
Haberi Paylaş

Rıdvan Dilmen yurt dışına çıkan Ali Koç'a seslendi: Aman aman, hemen vazgeçin

Haberler.com - Ömer Özarslan - Spor
 - Güncelleme:

Rıdvan Dilmen, teknik direktör görüşmeleri için yurt dışına çıkan Başkan Ali Koç'a seslendi. Joachim Löw'den Fenerbahçe'ye gelen, "Yaz döneminde konuşuruz" cevabı Dilmen'i çok kızdırdı. Ali Koç'a seslenen duayen yorumcu, "Aman aman, hemen vazgeçin" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, teknik direktör görüşmeleri için yurt dışına çıktı. Başkan Koç, son olarak Londra'da bir restoranda görüldü. Rıdvan Dilmen, Joachim Löw'ün naza çekmesine hayli sinirlendi. Başkan Ali Koç'a, "Löw şimdi gelmiyorsa hemen vazgeçin" mesajı yolladı.

Rıdvan Dilmen, yurt dışına çıkan Başkan Ali Koç'a seslendi: Aman aman, hemen vazgeçin

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları:

"KABUL EDELİM, BAŞARISIZLIK VAR"

"4 senenin sonunda kabul edelim başarısızlık var. Gelmiş geçmiş en önemli başkanlardan Aziz Yıldırım yaşasa bu dönemi neler olurdu. Ali Koç ismi, Fenerbahçe ismi. Löw'e, Jesus'a mı kaldı? Geliyorsa hemen havalimanında karşılayayım. Yok yazın geleyim, falan, aman aman gelmesin, istemez. Hemen vazgeçin."

Ömer Özarslan
Spor Servisi Haberler.com - Spor

Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

Cengiz Atsl:

Yaşın kaç bilmiyorum ama Rıdvan Dilmen oldu olası Fenerbahçe takımının oyuncusuydu istersen bi geçmişe iyi bak anlarsın Rıdvan dilmene boşuna şeytan lakabı verilmedi Rıdvan Dilmen Tanju Çolak kaleci Engin Aykut kocaman gibi bir çok futbolcu ekmek almaya gitmiştim ve evin yolunu tutmuş gidiyordum bu futbolcular gelip benim poşetteki ekmeğimi bitirdiler 7 tane ekmeğimi yediler bende babamdan bi güzel dayak yedim

Ahmet Aydın Erdoğan:

Adam haklı şimdi gelip takımın başına geçip gelecek sezonun hazırlığını şimdiden yapması lazım kim kalacak kim gidecek karar vermesi lazım sezon başında gelicen eee yeterli zaman yoktu

Cengiz yıldız:

Hasan bey. Rıdvan Dilmen Fenerbahçe için sakatlığı iyileşmeden oynardı.Bugunkuler gibi sakatim diyip kaçmazdi.Bu adam 1 sezonda bu kadar efsane olduysa sen boşuna Fenerbahçe ligin deme bile.Onun bir sezonda yaptırdığı rekorlar hala ligin rekorları .Hala o sezonki rekorlar kirilamadi ya farkında değilsin.Yada Rıdvan Dilmen i izleme şansını kaçırmışsin sen.Kabul etsende etmesende o Fenerbahçe efsanesidir.

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title