Haberi Paylaş

L'Equipe, Türk futbolcuların Burak Yılmaz'ın evinde toplanıp yaprak sarması yediğini yazdı

Spor Haberleri

Fransa Ligi'nde Lille forması giyen Burak Yılmaz, Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı ve Mustafa Kapı ile ilgili L'Equipe Gazetesi detaylı bir habere yer verdi. Gazete, milli futbolcularımızın günlük yaşantısıyla ilgili özel bilgileri bulup haber yaptı. Burak, Yusuf, Zeki ve genç Mustafa Kapı'nın evde buluşup beraber biber dolması, yaprak sarması yediği yazıldı.

Lille'de top koşturan 4 futbolcumuz Fransa'nın gözbebeği oldu. Burak Yılmaz, Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı ve Mustafa Kapı'nın birlikte hareket ederek başarılı olduğu haber yapıldı.

İşte o haber:

Lille'in 4 Türk oyuncusu Burak Yılmaz, Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı ve Mustafa Kapı, Manchester City - PSG maçını Burak Yılmaz'ın evinde beraber izlediler. Mustafa Kapı altyapı tesislerinde kalırken diğer üçlü birbirlerine 10 dakikalık mesafede oturuyor. Her şeyi beraber yapıyorlar. Beraber biber dolması, yaprak sarması yiyorlar.. Belçika'ya, Paris'e gezmeye gidiyorlar. Haftada 2 gün Fransızca dersi alıyorlar. Zeki Çelik çok iyi anlıyor fakat basın önünde çekiniyor.

L'Equipe, Lille'deki Türk futbolcuların Burak Yılmaz'ın evinde toplanıp yaprak sarması yediğini haber yaptı

Kendi içlerine kapanmalarında pandemi yüzünden Fransa'da restoran ve bar dahil birçok yerin kapalı olmasının da etkisi var. Burak ve Yusuf soyunma odasında ilk olarak İngilizce iletişim kuruyorlar. Yusuf, tenisi, Zeki ise masa tenisini çok seviyor."

Haberde Lille'de yer alan 400 kadar Fransız-Türk derneğinin başkanı olan İbrahim Alıcı'nın şu sözlerine de yer verildi:

"Haftada ortalama 2 kez beraber yemek yiyorlar ve Mustafa Kapı'yı da davet ediyorlar. Davetler Burak Yılmaz'ın ya da benim evimde oluyor."

Haberler.com - Spor

Yusuf Yazıcı Burak Yılmaz Zeki Çelik Lille Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title