Haberi Paylaş
Kırkpınar Üçüncüsü Serhat Balcı'ya 100 Bin Lira Ödül

Kırkpınar Üçüncüsü Serhat Balcı'ya 100 Bin Lira Ödül

Spor Haberleri

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde üçüncü olan başpehlivan Serhat Balcı'yı 100 bin lira ile ödüllendirdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde üçüncü olan başpehlivan Serhat Balcı'yı 100 bin lira ile ödüllendirdi.

Yılmaz, Edirne'deki Sarayiçi Er Meydanı'nda gerçekleştirilen organizasyonda üçüncü olan Ordu Büyükşehir Belediye spor güreşçisi Serhat Balcı'yı makamında kabul etti.

Enver Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Ordu'yu 4 başpehlivanın temsil ettiğini anımsattı.

Güreşçilerden birisinin de Serhat Balcı olduğunu hatırlatan Yılmaz, Balcı'nın elde ettiği derecenin sevindirici olduğunu ifade etti.

Serhat Balcı'yı tüm Ordulular adına tebrik ettiğini dile getiren Yılmaz, "Serhat Balcı kardeşimiz, milli takımdaki tekniği ve gücünü yağlı güreşe de yansıtmak suretiyle çok güzel bir performans göstermiştir." dedi.

Balcı'nın elde ettiği başarının son dönemde spora verdikleri desteğin önemli göstergelerinden biri olduğunu vurgulayan Yılmaz, bundan sonra da başta güreş olmak üzere tüm branşlara desteklerinin süreceğini kaydetti.

Yılmaz, yağlı güreşte Ordu'nun ismini bundan sonra da duyurmaya gayret edeceklerini aktararak, "Daha önce Recep Kara kardeşimizin Kırkpınar'da dört birinciliği vardı. İnşallah bu başarılar bundan sonra da sürecektir. Biz güreşçilerimize sonuna kadar güveniyoruz." diye konuştu.

Başarılı sporculara bundan sonra da ödül vermeye devam edeceklerini belirten Yılmaz, Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanlığının bu noktada ödül yönetmenliğini de gündeme getireceğini sözlerine ekledi.

Serhat Balcı da Yılmaz'a güreş başta olmak üzere tüm spor branşlarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Yılmaz, Balcı'ya 100 bin lira değerindeki çeki verdi.

Kaynak: AA / Spor

Serhat Balcı Kırkpınar Balcı Ordu Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title