Haberler

Kayserispor'da deprem! Ömer Erdoğan'ın anlaşması iptal edildi, Başkan'ın sözleri korkuttu

Spor Haberleri

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, teknik direktör Ömer Erdoğan ile anlaşmaya varılmasına rağmen imza aşamasına geçemediklerini ifade etti. Gözbaşı yaptığı açıklamada ekonomik sorunların artık dünya futbolunu etkilediğini belirtirken, "Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" dedi. Taraftarlar bu ifadeler üzerine kulübün geleceğiyle ilgili endişeye kapıldı.

Süper Lig takımlarından Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, teknik direktör Ömer Erdoğan ile anlaşmanın eşiğinden dönülmesi üzerine açıklama yaptı.

"ARTIK HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK"

Sosyal paylaşım sitesindeki hesabından bir açıklama yapan Gözbaşı, "Ekonomik sorunlar sadece ülkemizi değil tüm dünya futbolunu etkiliyor. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hepimizin ayaklarının yere basması gerekiyor. Prensipte anlaştığımız Ömer Erdoğan ile imza aşamasına geçemedik" dedi.

"BÜYÜK BİR KULÜBÜZ"

Başkan Gözbaşı, "Biz köklü, büyük bir kulübüz. Oturmuş güçlü bir kadromuz var. Kısa süre içinde bu kadro üzerine artı değer katacak, taraftarımıza coşkular yaşatacak bir teknik direktör ile yolumuza devam edeceğiz" paylaşımında bulundu.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Berna Gözbaşı Ömer Erdoğan Kayserispor Spor Haberler

title