Haberler

Sefer Yılmaz: "Bizim için çok önemli galibiyetti"

Spor Haberleri

- Sefer Yılmaz: "Bizim için çok önemli galibiyetti" Altay Teknik Sorumlusu Sefer Yılmaz, 2-0'lık Bodrumspor galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, yükselişlerini devam ettirmek istediklerini söyledi.

- Sefer Yılmaz: "Bizim için çok önemli galibiyetti"

İZMİR - Altay Teknik Sorumlusu Sefer Yılmaz, 2-0'lık Bodrumspor galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, yükselişlerini devam ettirmek istediklerini söyledi.

Spor Toto 1. Lig'in 5. hafta maçında Altay, konuk ettiği Bodrumspor'u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Altay Teknik Sorumlusu Sefer Yılmaz, değerlendirmelerde bulundu.

Sefer Yılmaz, "Bu bizim için çok önemli galibiyetti. Çünkü üzerimizde büyük bir baskı vardı. Taraftarımızın büyük bir beklentisi vardı ama biz hep diyorduk, yavaş yavaş form tutacağız. Genç oyuncularımız var. Kampa geç katılan geçen seneki tecrübeli oyuncularımız var. Onlar yavaş yavaş form grafiklerini yükselttiler. Bunu hem Adanaspor maçında hem de bugünkü lidere karşı oynadıkları Bodrumspor maçında çok güzel sahaya yansıttılar. Önümüzdeki hafta yine zorlu bir deplasmanımız var, Malatyaspor maçı. Bu yükselişimizi devam ettirmek istiyoruz. İnşallah devamı gelecek" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Altay Spor Haberler

title