Galatasaray'da görülmemiş kaos! Burak Elmas'la tartışan yöneticiler toplu halde istifa ediyor - Haberler
Haberi Paylaş

Galatasaray'da görülmemiş kaos! Burak Elmas'la tartışan yöneticiler toplu halde istifa ediyor

Haberler.com - Ali Gülhan - Spor
 - Güncelleme:

Galatasaray'da kriz patlak verdi. Divan Kurulu öncesi yapılan toplantıda başkan Burak Elmas, başkan yardımcısı Rezan Epözdemir ve yönetici Köksal Ünlü ile tartışma yaşadı. Bunun üzerine Epözdemir'in görevinden istifa ettiği ve cuma günü düzenleyeceği basın toplantısında bu kararını kamuoyuna duyuracağı öğrenildi. Epözdemir'in istifasının ardından Galatasaray'da yönetim kurulu üyeleri Şükrü Köksal Ünlü, Işıtan Gün ve İbrahim Reha'nın da görevlerini bırakması bekleniyor.

Galatasaray'da bugün yapılan Divan Kurulu toplantısı öncesi başkan Burak Elmas kurmaylarıyla özel bir toplantıda bir araya geldi. Sözlü tartışmaların yaşandığı toplantının ardından sarı-kırmızılı yönetimde önemli isimler isitfa kararı aldı.

"BAŞKAN İSTİFALARINI İSTİYOR"

Konuya ilişkin Spor Türkiye YouTube kanalına konuşan gazeteci Yakup Çınar, "Rezan Epözdemir istifasıyla ilgili basın toplantısı düzenleyecek. Dünkü toplantıda başkanın sözlü tartışmaya girdiği 2 isimden biri Rezan Epözdemir'di diğeri ise Köksal Ünlü. Başkan ikisinin de istifasını istiyor." dedi.

Galatasaray'da görülmemiş kaos! Burak Elmas'la tartışan yöneticiler toplu halde istifa ediyor

3 YÖNETİCİNİN DAHA İSTİFASI BEKLENİYOR

Rezan Epözdemir'in istifasının ardından Galatasaray'da yönetim kurulu üyeleri Şükrü Köksal Ünlü, Işıtan Gün ve İbrahim Reha'nın da görevlerini bırakması bekleniyor.

Haberler.com / Ali Gülhan - Spor

Galatasaray Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

inad:

Lgbt li laine sahip çıktılar! Allah'ta düzenlerini başlarına geçirdi, beter olun.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title