Haberi Paylaş

Fenerbahçeli Rambo Okan, Beşiktaşlı oluyor! Güzel fenomene sarılıp 2 şartını açıkladı

Spor Haberleri

Fenerbahçe'nin amigosu olarak tanınan Rambo Okan, 2 şart sunarak Beşiktaşlı olacağını açıkladı. Sosyal medya fenomeni Selen Yakıcı'nın videosunda konuşan Rambo Okan, 1 milyon dolar verilmesi ve Selen Yakıcı ile bir ay boyunca yemek yemesi durumunda Beşiktaş taraftarı olacağını belirtti.

Son dönemlerde sosyal medyada Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a gösterdiği tepki videolarıyla gündeme gelen amigo Rambo Okan, şimdi de güzel fenomen Selen Yakıcı'nın videosunda ortaya çıktı.

Fenerbahçeli Rambo Okan, Beşiktaşlı oluyor! Güzel fenomene sarılıp 2 şartını açıkladı

"BEŞİKTAŞ BANA 1 MİLYON DOLAR VERECEK"

Selen Yakıcı'ya sarılarak video çeken Rambo Okan yaptığı açıklamada, 2 şartla Beşiktaşlı olacağını belirtti. Rambo Okan videoda, "Beşiktaşlı olurum, niye olmayayım! 2 şartım var. Birincisi 1 milyon dolar verecek Beşiktaş Kulübü, İkincisi ise Selen Yakıcı ile bir ay boyunca yemek yiyeceğim." ifadelerini kullandı.

Haberler.com - Spor

Fenerbahçe Ali Koç Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (6)

UğuR DURAN:

Demek ki neymiş, Rambo Okan bile satın alınabiliyorsa, Ekonomik kriz var demektir... :)))

Samet Baş:

Senin gibi olduğu zeminde kayan bir adam Beşiktaş'a verse 1 milyon doları yine de Beşiktaşlılığı kabul edilemez. Hakkınla oyna şerefinle kazan mottosuna sahip takımın bahsettiği iki unsuru da taşımadığını düşünüyorum

DODOK DODOK:

Benim için Rambo Okan bitmiştir...

Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title