Fatih Terim duyduklarına inanamayacak! Erman Toroğlu'nun Işıtan Gün iddiası gündemi salladı - Haberler
Haberi Paylaş

Fatih Terim duyduklarına inanamayacak! Erman Toroğlu'nun Işıtan Gün iddiası gündemi salladı

Haberler.com - Ömer Özarslan - Spor
 - Güncelleme:

Galatasaray'ın Trabzonspor'a kaybettiği maçın ardından Erman Toroğlu'nun anlattıklarıyla ortalık karıştı. Toroğlu, bir arkadaşı vasıtasıyla Galatasaray yöneticisi Işıtan Gün'ün kendisinden Fatih Terim hakkında kötü yorum yapmasını istediğini ileri sürdü. Toroğlu, Işıtan Gün hakkında çok sert ifadeler kullandı.

Fatih Terim ile Galatasaray'ın yolları ayrıldı ancak yankıları bitmedi. Galatasaray'da camia ve taraftarlar ikiye bölünmüş durumda. Özellikle yönetici Işıtan Gün hakkında çarpıcı iddialar ortaya atılıyor.

"ARKADAŞIM İSTEDİ"

Erman Toroğlu, Işıtan Gün'ün bir arkadaşı vasıtasıyla kendisine haber yolladığını, kendisinden Fatih Terim hakkında kötü yorum yapmasını istediğini ileri sürdü.

Fatih Terim duyduklarına inanamayacak! Erman Toroğlu'nun Işıtan Gün iddiası gündemi salladıGalatasaray yöneticisi Işıtan Gün

"SANA MI SORACAĞIM LAN?"

Erman Toroğlu bu iddiayı anlatırken çılgına döndü. Işıtan Gün hakkında sert sözler sarf eden Toroğlu, Arkadaşım telefon açtı. Işıtan Gün dedi ki, Erman hocaya söyle iyi yorum yapmasın. Aleyhine yorum yapsın dememi söylemiş. Sana mı soracağım lan kime ne yorum yapacağımı? Sen satın mı almak istiyorsun, kaç senedir bu camiadayım. Kaç yerden kovulmuşum. Burak Elmas da bu adamı yanında tuttuğuna göre aynı kaba yapıyorlar demektir, kusura bakmayın" dedi.

Ömer Özarslan
Spor Servisi Haberler.com - Spor

Erman Toroğlu, Galatasaray, Fatih Terim, Spor, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title